Sizce numaramı vermeli miyim?

Bundan 5 yıl kadar önce ben üniversitedeydim o zamanlar sevgilimle farklı şehirlerde okuyorduk ve uzaktık. Ben 3. sınıftayken başka bölümden bir çocukla tanışmıştım ilgi alanlarımız ortak olunca çok sık muhabbet eder olmuştuk. Zamanla çok sıkı arkadaş olduk.
3. sınıfın sonlarına doğru bana benden hoşlandığını beni sevdiğini ama sevgilim olduğunu bildiği için benden bir beklentisi olmadığını söyledi. Ben bunun üzerine kendisiyle arkadaş kalmamın doğru olmadığını söyledim. Zaten o zamanlar uzak okuduğumuz için sevgilim çok kıskançlık yapıyordu ve benim erkeklerle arkadaş olmamı dahi istemediği için hiç erkeklerle muhattap olmadığımı söylemek zorunda kalıyordum. Üstüne bir de böyle bir şey söyleyince hadi arkadaşlığı sakladık bu nedir diyip kesip attım ve yazın hiç konuşmadık.

4. sınıftayken ortak arkadaşlarımızın vasıtasıyla konuşmaya başladık lakin kimse onun bana olan hislerini bilmiyordu. Bu sırada tezimde kullanacağım makalelerin ve kitaplardan alıntıların çevirisinde bana çok yardımcı olmuştu. Ben de tezimde teşekkür etmiştim basıma götürmeden sevgilime he gibi taslağı atınca ve orada çocuğun adını görünce bana çok kızdı ve kavga ettik. Bunun üzerine barışmış olsak dahi çocuğu hayatımdan çıkardım bir daha konuşmadık.

ben mezun oldum o okuduğum ilde yaşadığı için orada kaldı. çok kullanmadığım bir mail adresinden sevgilim kızıyor diye onun da bilmediği bir adres bu arada. Arkadaş grubumuzla mailleşir birbirimize komik mailler atardık. Bir yıl sonra arkadaşlarımla olan bu mailleri okuyup hatıraları anmak için maili açtığımda bana olan maillerini gördüm. Çok sık olmasa da 6 ayda bir gibi yani mailleştik. Hayatında şu an başka birisi de var ve bana son mailinde yeni telefon numarasını atmış. Ben de hala sevgilimle beraberim ve evlenmeyi düşünüyoruz. Sizce telefondan bu eski arkadaşımla konuşup haberleşmem doğru olur mu?

Güncellemeler:
neden kimse görüşünü paylaşmıyor ki?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Biri okuyup özet geçsin

1|1
    0|0
    • Özet geçeyim eskiden beni seven bir arkadaşımla tekrar konuşmam doğru mu? Aradan yıllar geçti ve hem onun hem de benim ciddi ilişkilerimiz var.

• Peki 😐

• 👍🏻👍🏻

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...