Bilginiz varsa biraz yardim edermisiniz?

Arkadaslar ben dik duramiyorum ve ilerde kambur olmaktan korkuyorum cünkü vücudipu cok kötü gösteriyor. Annem yillardir cabaliyor dik dur diye. Sürekli senin kendine güvenin yok mu diyor. Ama ben duramiyorum lütfen bir bilginiz varsa yardim edein
Okuduysaniz şimdiden tesekkur ederim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Egzersizler var dik duruş için hergün yap

0|0
    0|0
    • bir süre sonra yoruluyorum ama

Erkekler Ne Diyor 6

• Öncelikle hemen hemen herkes dik duramaz 10dk sonra bel yamulur. Bu vücut yapısı ile alakalı bir durum.
    Öncelikle yapmam gereken şey spor. Gğnds 15dk öinimum yürü tavsiyem yarım saat. Ardından bel ve sırt bölgene kas yapmaya çalış. Sırton kaslı olduğunda kemim yapın bozul olmadığı sürece daima dik duracaksın

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim 😊

• Rica ederim. Kafaya takılacak bir durum yok. Bel ve sırt bölgendeki kaslaro geliştirsen yetrli olacaktır=)

• genetik olabilir ya da kemıklerde bir srun doktora bir görün ya da dik durma egzersizleri yap

0|0
    0|0
    • Genetik oldugunu düşünmüyorum sadece ben öyle duruyorum 😔

• Desteklerin icin tesekkur ederim beni bayaa gayretlendirdin 😁

• ne demek benim işim bu untma istersen olur kendıne ınan yeter bu sana bağlı sende saol yardımcı olmussam ne mutlu bna :)

• Omurga eğriliği vardır. Boynunda ağrılar oluyormu?

0|0
    0|0
  • Kamburluk kemeri ve ondan alın bir tane kullanım sizin dik durmanızı saglayacaktır

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Azıcık spor yaparsan geçer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sağlık sorunun yoksa alışkanlık olmuş öyle durmak, dik durmaya çalış kendine hatırlat her gün. Pilates yap duruşunu düzeltir daha güçlü ve esnek olursun dik durman otomatikleşir düzenli yaptığında.

0|0
    0|0
    • Evet haklisin resmen aliskanlik oldu 😑

• Plates yap duruşunu düzeltir😊

0|0
    0|0
  • Bende de var o sorun çözümünü bulursan söyle bana da

0|0
    0|0
    • Haha tamam evde annem oulda arkadasim surekli hatirlatiyorlar dik dur diye

Yükleniyor...