Asker için yapılacak en güzel şey nedir?

Selam KScanlar. En yakın erkek arkadaşım askere gidiyor yakın zamanda. Ona ne yapabilirim sizce? Hediye olarak?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yaptığın hiç bişey onun 1 yil boyunca mutsuzlugunu bozamaz ama bol bol vakit geçir onunla ve bol bol fotoğraf çekinin senin resimlerin ona en güzel hediyedir bende askerim ondan biliyorum

1|0
    0|0
    • Ah şu an nasıl duygusalım anlatamam. Teşekkür ederim fikir için

• Tabi ki.. Kardeş gibiyiz biz

• O zaman en güzeli ona bir tras takımı bir kupa bardak alman onu mutlu eder Askeriye ye gittiğinde :)

En İyi Kız Görüşü

• Ben gittiği günden itibaren gelene kadar günlük tutmuştum yaşadığım herşeyi okusun bişey kaçırmasın istemiştim :) tabi ben unutuyorum diye de yazmıştım biraz :)

1|0
    0|0
    • Çok güzel bir fikir. Ama sevgili için romantik olabilir. Kankam ya hani umursar mı çok bilmiyorum. Yani ne düşüneceğini kestiremiyorum 😅

• Amiin çok teşekkür ederim. Elimden geldiği kadar yanında olacağım. İnanın elimde olsa askerlik yapacağı şehire gider sürekli ziyaret ederdim ama maalesef elde değil. Çook sevindim evli olmanıza allah mutlu mesut etsin 😊😊

• Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• bağlanmayacaksın

1|0
    0|0
  • "O şimdi asker canı neler ister? "
    Ne çıkarırsan bundan artık :d

0|0
    0|0
    • Kardeş gibiyiz canım o kadar da değil yani 😄

• Ee o zaman bir yolluk yap gönder. Aklı kalmasın yiğidin :d

• Silah al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Örgü yap atkı bere falan 😁

1|0
    0|0
    • Ben örene kadar döner o maalesef 😄

• Fotoları birleştir video çek basit olacak ama başka birsey gelmiyor aklıma. mektup gönderme sakın onun eline geçen kadar birsürü kişi okur 😂

• Ahahahah o aptallığı yapmam 😄 Ama video da güzel fikir düşüneceğim 😄

• Bir koli çorap

0|0
    0|0
  • Sarma yap çok makbule geçer😊

1|1
    0|0
Yükleniyor...