Haksız mıyım sizce bu ne terbiyesizlik?

Bugün kuzenimin kinasi vardi. Kuaförde makyajımı vs yaptırdim elbiseyide giydim fotoğraf çekildik falan sonra daha 2 saat var elbiseye birşey olmasın diyerek cikartip kılıfı içinde kuaförde bırakmıştım. Sonra bir geldim elbise yok.. Kuafördekiler elbisemi orda elbisesini bırakan başka bir kadina vermişler. Kadinda hic bakmadan alıp gitmiş. Sonrada siz benimle dalgami geciyosunuz ben buna nasil giriyim diyerek paramparça yapmış olduğu elbisemi getirmiş. Sinirden köpürdüm kadına bir iki tokat atip şikayet ettim. Haksız mıyım sizce bu ne terbiyesizlik?

0|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

• oooo yürü be abla :D bir tokatta benim için çak be :d sağlı sollu :d

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın saçını başını yolardım ben de

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Az bile yapmişsin.

1|0
    0|0
  • Haksızsın. Suç kuaförün. Tokadı hak eden o.

1|0
    0|0
    • Yazdıklarına göre kadın kilolu biri. Dalga geçmek amaçlı, senin elbiseni verdiklerini düşünüp, öfke ile hareket etmiş. O an bir başkasının da, elbise emanet etmiş olabileceğini, düşünememiş olabilir. Belki de arkadaşlarına gösterdi ve rezil oldu, alay ettiler. Hemcinsinizi daha iyi tanırsınız. Empati kurun.

• sana helal olsun. Burnunun üzerine kafada atsaydın.

1|0
    0|0
  • kadın niye elbiseni paramparça etmiş?

1|0
    0|0
  • suç veren kuaförde.

0|0
    0|0
  • Talihsizlik olmuş, kadına vurduğun için şu an sen haksızsın.

0|0
    0|0
  • Allah ım sen kezoların eline düşürme yarabbim amin

0|0
    0|0
  • kadının suçu yok. görünmez kaza ama öyle tepki vermen hoş olmamış

0|0
    0|0
    • Parcalamasimi gerekiyordu?

• ben yanlış anladım çalışana tokat artığını düşündüm o kadın haketmiş

• Aferin helal sana seni tebrik ediyorum. Ha şöyle hakkınızı savunun.

0|0
    0|0
  • O kadının yakını olarak düşündüm kendimi, sen haksızsın, benim yakınıma o şekilde kimse vuramaz.

0|0
    0|0
    • O kim ki elbisemi parçaliyor? Yanlis olmuş diyerek getirmesi cok mu zordu?

• sakin ol şampiyoan tokat atmış bide :)

0|0
    0|0
  • Bence Suç kadında değil Kuaförde... Ama Bence sizde bırakmamanız lazımdı

0|0
    0|0
  • haklısın ız

0|0
    0|0
  • bence haksızsın soran :D ne işin var kuaförde kıyafetini evde giyseydin :D

0|0
    0|0
  • olaya bak bu sahne ancak filmlerde görülebilirdi :D şaka maka çok şanssızmışın cidden.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Haksız değilsin tabi ki. Ne kötü olmuş be :/

1|0
    0|0
  • Kesinlikle iyi yapmışsın

1|0
    0|0
  • Haksiz degilsin. O slk kadin niye parcalamis elbiseyi. O elbisenin ona ait olmadigini anlayamamısmi. Bir de parcalamis elbiseyi. Kuaforde de var bir sorun.

0|0
    0|0
  • bir edepsizlik yapmış. Durumu varsa bende tokat atardim
    Üstü başı sefilse hiç değmez giderdim. gururu kırılabilir kötü bisey yapsa da

0|0
    0|0
  • Inanananananamiyorummmmmmmmmm

1|0
    0|0
  • Az bile yapmışsın

1|0
    0|0
  • ben o kadını kaynar suda haşlardım sen ne diyosun elbisenin parasını almakla kalmaz dava açar birde jartiyerlerinide alırdım terbiyesizlik değil yaptı salaklık aptallık resmen ne iğrenç bir kadın ayyyyy sinirlerim bozuldu

0|0
    0|0
  • haklısın.

0|0
    0|0
  • Ya sen o kadariyla yetinmişsin ben orda bitmek bilmeyen sinir krizleri gecirirdim okurken sinirlendim

0|0
    0|0
  • Tokat atmayadabilirdin. Ama gerçekten kötü bir şey. Nasıl telafi ettin peki?

1|0
    0|0
  • 2 tokatla durdun mu iki sabr varmış sende

0|0
    0|0
  • Saygısızlığa bak ya elbiseler karışmış olabilir, güzelim elbiseden ne istiyosun şıllık insan gibi getir al kıyafetini git hatsizliğe bak ben sinirlendim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...