BENI NEDEN HEP SAPIKLAR BULUYOR YETER ARTIK YA :( ?

Her tanıştığım insan sapık ya da deli çıkıyor. Oyle kotu biride değilim utangaç biriyim hatta herseyden utanirim ama nedense her turlu sapik insan beni buluyor. Tam kafa dengim sevebilecegim bir insan derken kendini belli ediyor hep bir şey çıkıyor neden boyle oluyor ya biktim duzgun insan bir denk gelmedi of yeter artik ne bahtsiz bir insanim tobe yarabbim

0|0
731

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım, bir kadınla doğru düzgün iletişim kurabilen erkek sayısı hakikaten çok az bu memlekette. (Kadınlar için de aynısı geçerli) Saçama sapan adamları hayatında çok göreceksin. Ha olur da doğru düzgün adamlara denk gelemiyorsan ya şanssızsındır ya da adamları kaçıracak bir şey yapıyorsundur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• O insanların ortak noktalarını bul, sana hissettirdikleri ortak şeyi anlamaya çalış. Sebebini kendi hislerinde bulacaksın.

0|0
    0|0
  • paratonerden kurtul :D

0|0
    0|0
  • bence özeleştiri yapın dostum, sizdeki bir şey çekiyor demekki

0|0
    0|0
  • Sende sapıksın ondan

0|0
    0|0
  • Hayırlısı sıkıntı sendedir belki

0|0
    0|0
  • geleyim hemen düzgün insn arıyosan :D

0|1
    0|0
  • Bende namuslu terbiyeli kız arıyorum onlarda çıkmıyor işte.
    Şans meselesi

0|0
    0|0
    • Yaaa beni kimse bulmuyo ona bakılırsa benim hakkımda birilerine diyolar sana şu kızı ayarlıyımmı diye yok olmaz Allah korusun tamam çirkin sayılmaz ve terbiyesiz falanda değil ama o olmaz niye olduğunu ben sana sonra söylerim diyolar ama isteselerde olmaz zaten şimdilik kimseyi istemiyom biraz zaman geçsin öyle çünkü biriyle çıkıyodum daha yeni ayrıldım 1 sene bile olmadı

• takma bu kadar kafana, relax ol uzak ve dik dur ;)

0|0
    0|0
  • sapıklar bulmayın şu kızı

0|0
    0|0
  • o insani nerde ariyosun sormasi ayip

0|0
    0|0
  • Şans asd

0|0
    0|0
  • :) dur hemen isyan etme daha beni tanımamışın
    şaka bir yana harbiden niye öyle oluyor sana sanırım iyi niyetinden dolayı..

0|0
    0|0
  • nbr bebeğim şöyle buluşsakta iki bira şakırdatsak ne dersin yawrum, sonra bize gideriz olmadı size gideriz...

0|0
    0|0
  • Zamanla ögrenirsin insanların görünüşünden tavırından nasıl bir karekteri oldugunu anlarsın tecrübe edinirsin
    Hani bazıları derler ya insan sarrafıyım diye o misali

0|0
    0|0
  • sorun utangaçlıkla alakalı benimde başıma geliyor fare ruhlu tipler ruhumuzu kemirmeye çalışıyor

0|0
    0|0
  • Alaalaa.

0|0
    0|0
  • türkiye şartlarında elimizdeki mallar bunlar bacım :)

0|0
    0|0
  • :D sende problem var

0|0
    0|0
  • oy kıyamam ya

0|0
    0|0
  • Kızlarla elleşip koklaşmazsan kızlar terkeder böyle düşünüyorum sorun sizde...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 6

• Sapik degildir cinsellige duskundur oda sapiklik degil. en iyisi sevgili yapma.%90 oyle olur. zaten diger % 10 iktidarsiz olabilir.

0|0
    0|0
  • Bu da senin imtihanin demekki. Bende utangac bu kizim amaa coook sapiklarla ugrastim ki sorma. Ya da biraz piskopat olanlarla. Bizde bunlarin sayesinde büyicez iste herhalde. Kader :))

0|0
    0|0
  • nerden buluyorsun? sokakta degil herhalde?

0|0
    0|0
  • Kismet.

0|0
    0|0
  • Kısmet 😄

0|0
    0|0
  • Benim durumumu anlatmışsın 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...