Kapat

Anne ve baba kavgaları?

Bu sabah yine anne ve babamın kavga sesleriyle uyandım. Artık dayanamıyorum sürekli kavga etmelerine bir insan 7/24 kavga eder mi ya babam sabah gidiyo akşam geç geliyor zaten işten çok yoğun bir insan doğru düzgün görmüyoruz bile babami ama ona ragmen eve geldiği an kavga etmeye basliyolar annemle saçma sapan sebeplerden bagrış cağrış sürekli sabah desen yine ayni evde huzur denen birşey yok kardeşlerimde bende bu durumdan çok rahatsız oluyoruz kavga etmeyin artik diyoruz ama değişen birşey yok aralarında sevgiyi geçtim saygi denen birşey bile kalmamış artik ben aileme çok düşkün bir insan olduğum için yasananlari çok kafama takiyorum ve sürekli agliyorum çok fazla üzüntü ve stresten hasta bile oldum ne yapmaliyim bilmiyorum artik?

0|0
1|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Allah yardımcın olsun sıkıntı ben o olaydan normal olarak ne büyüyebildim ne de normal bir insan olabildin...

0|0
    0|0
    • Amin. Evet insan yaşananlardan etkileniyor maalesef benimde normal bir psikolojiyle büyüdüğüm söylenemez acikcasi

• Ne gibi?

• hayat o şekilde normal oluyor :D

• senin adına üzgünüm ama kendi yolunu çiz fazla takma

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Bizimkiler de öyleydi bir aralar. seni anlayabiliyorum. yapabileceğin tek şey onlardan uzaklaşmak

0|0
    0|0
    • Aileden uzaklaşmak? Ne kadar doğru bilemedim dediğim gibi aileme asiri duskunum bu yüzden kardeşlerimden çok ben etkileniyorum bu durumdan aslında aramizda aile bagi denen birseyde yok herkes kopuk birbirinden Sizinkiler nasillar simdi iyi anlaşıyorlar mi bari nasip duzeldiler?

• Denicem tesekkur ederim tavsiyelerin için :)

Yükleniyor...