Bilimin önlenemez yükselişi ve dinlerin yok olacağı bir dünya hakkinda ne düşünüyorsunuz?

Insanlar paralarini bilime uzay kesiflerine harcarken diyanete hac gezilerine harcanan paralarin tamamiyle bosa gittiği anlaşılacak ve Ortadoğu herzaman olduğu gibi yeni bir kaosun icine girecek. Hawkinginde dediği gibi tanrinin olmadığını kanitlamaya cok bir zaman kalmadi hatta belkide kanitlandi ama alistararak söylenecek. Bunu durdurmak icin yapilabilecek hicbirsey yok. Dünya Norveç Japonya gibi çoğunluk ateist süper güçlerle donanacak ve her sevirde bilime harcanan para biraz daha artacak. Belki siz degil ama torununuzun torunu diyecekki he atalarımız onca senr boşuna namaz kilmislar.

Güncellemeler:
Sakin 1000 yildir yok olmadi muhabbetine girmeyin o teknoloji ve bilim hiç bukadar gelismis ve özgür olmadı tarihte bugüne kadar
Insanligin geldigi noktaya dinin hicbir katkisi yoktur ama bilimin inanilmaz bir katkisi olmuştur. Hatta insanlığı bilim var etmistir diyebilirz.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Yeni nesillerin IQ seviyesi daha yüksek olur. Dolayısıyla nesiller ilerledikçe yeni kuşaklar daha zeki olur. İleride dinler yok olursa şaşırmam normal karşılarım. Tabii dinler ben öldükten yüzyıllar sonra yok olur belki ne zaman yok olacağını bilemem.

Keşke bende o zaman diliminde var olsaydım. Çünkü kendimi bu zamana ait hissetmiyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Tanrının olmadığını nasıl kanıtlayacaklar. Metafizik denen alemi bilim hala açıklayamıyor, açıklayamayacak da.

0|0
    0|0
  • Bu namazlar ki şehadetleri dinin temeli ahshsdkw 😂

0|0
    0|0
  • Mükemmel bişi olur

0|0
    0|0
  • Öyle bir dünya yok...

0|0
    0|0
  • İmkansız