Kizlar aile icinde erkeklere gore daha rahat. Sizce?

Ben sevgilimle mesajlasirim konusurum ailem pek birsey demez zaten annem biliyor iliskimi ama babam da kizmaz "birak o telefonu elinden " demez. Evde hep benim dedigim olur. Ama sevgilime donup bakiyorum ailesinden hep azar isitiyor her konuda. Biktim artik yari yil ve yaz tatillerinden. Ogrenci kendi evindeylen rahatiz istedigimiz kadar konusuruyoruz ama ailesinin evindeyken hep bekliyorum..

Sevgilime diyorum merak etme seni ailenden kurtarcam evlenince rahatlayacaksin. :D O da guluyor ne ters dimk, kizlar genelde evliligi kurtulus olarak gorur :D

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• e senin problemin çok büyük hükümet el atmalı bu işe ben bile kara kara düşünüyorum şimdi acaba ailesini mi temizlesek

0|0
    0|0
    • Allah baska dert vermesin tabi. Esprili seni :)

• kafan guzel :D

• aşk olsun sana valla ayıp bu yaptğın ya valla ben burada trafikte o kadar parmağımı yordum sana yazdım olayı sende diyorsun bana sen alkoliksin ayıp ayıp pis

• Kizmak degilde ailesinin yaninda rahat konusamiyor olabilir bende biri yanimda varken rahat konusamiyorum

0|0
    0|0
    • babasi kiziyor ya surekli elinde telefon olunca

• hayvanlardan cok korkuyorum maalesef ya :( nasil yencem b fobimi :(

• Eve bir kedi alabilirsin bu sayede yenebilirsin hayvanlar insanlardan daha az zararli:)

Kızlar Ne Diyor 1

• izmirli galiba

0|0
    0|0
    • izmirli olan kim. ne ben ne de sevgilim egeli degiliz? birimiz karadeniz digerimiz dogu (ben)

Yükleniyor...