Hergün hergün kavgadan bıktım bu evde birgün gazı açıp tüm ailemi öldürücem?

kimse kısık sesle konuşmaz haliyle kavga çıkar annem babam kardeşim hep böyleler başka aksiliklerde var tabi sürekli sorun... artık komşularda bıkmıştır telefonda bile kavga ederler cır cır bağırırlar sinirlerim zorlanıyor artık gidip gelmemeyi düşünüyorum yok öyle gidiceğim bir yer üniyi burada okuyorum 23 yaşındayım okuduğum bölümdende ümitsizim kredi alıp başka yere gitsem desem ödeyememde... sıkıştım kaldım bazen gece gazı açıp yatsam toptan ölsek diyorum... dediğim gibi sırf bundan yapılır mı diyceksiniz ama başka ailevi olaylarda var kendimi bildim bileli normal bir ailede yaşayamadım kavgalar sorunlar sorunlar kavgalar evren bana s. git demeye çalışıyor galiba...

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Asla hayattan vaz geçme. İntihar edenleri öteki tarafta akıllara durgunluk veren azaplar bekler. Böyle bir azaba katlanmak kimse için değmez. Sen derslerine asıl gerekirse yüksek lisans yap işini eline al ve hemen ilk maaşınla evini ayır. Ama sabırlı ol.

0|0
    0|0
    • inanmıyorum ben öteki tarafa o kadar dua ettimki zamanında kurallarına o kadar uydum ki bu dinin hepsi boşa çıktı benden daha kötülerin durumu daha iyi etrafına bak bir kimler huzurlu şu dünyada kimler gerçekten aile olabilmiş? öteki dünya bu dünyayı yaşayamayanlara yuttrulan bir avuntudur kimse isyan etmesin ayaklanmasın diye uydurulan birşeydir... aklın mantığın alıyormu senin bunları

• herşeyden gönlüm vazgeçti hevesim kalmadı ayrıca hiçbir din kötü birşey emretmez açın okuyun ne kadar çelişki var onu bir insan yazdı tanrı yazmış olamaz islami sitelerden bulamazsın o tür hataları o yüzden ateist sayfalarına bak bak kendimi bildim bileli bu böyle ve ben kendimi bildim bileli artık sorunlarım bitsin diye yalvarıyorum tanrı varsa bile birşeyi kabul edelim bizle eğleniyor bu yaratıcı... ruh hastası olucam sonunda

• Yine yanılıyorsun. Birikmiş dolmuşsun haklı olarak isyan ediyorsun. Ama Tanrı senin sandığın gibi ruh hastası değil. O sadece sabırlı davranıp insanlara mühlet veriyor ''Allahım sen bana biraz daha zaman tanısaydın ben düzelip düzgün bir insan olurdum'' bahaneleri olmasın diye onlara her saniye yeni bir şans veriyor. Eğer Allah biz insanlar gibi düşünüp insanlarınki gibi duygularla hareket etseydi Allah muhafaza en ufak hatamızda dünyamızı ters döndürürdü. Şükürler olsun ki o bizden çok daha sabırlı. Ayrıca ben onun seni sevdiğini kesinkez biliyorum hatta istersen bunu sana hemen şu dakka ispatlayabilirim ister misin?

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Senden başka kimsenin sorunu yok mu sanıyorsun? Evren sana s. git diyorsa, bize tekme tokat dalıyor demek ki!

0|0
    0|0
    • anlatmadığım bir ton şey var artistlik yapma

• Tamam artistlik yapmayayım. Dünya'nın en büyük sorunlarına sahipsin, en problemli sensin.

• Hayatinda kimse yok mu bence biran once evlen kurtul onlardan bende sevmem surekli huzursuz bir ortam Allah kolaylik versin

0|0
    0|0
    • en korktuğum şey evlilik zaten sen ne diyosun

• ölürümde evlenmem büyük bir laf oldu ama evlenmeyi bırak ben bu üleknin hiçbir adamına güvenmiyorum sevgilim bile olmadı şimdiye kadar

• Evet büyük konuştun biraz ama boyle yaparsan sende mutlu olamazsin cidden

Kızlar Ne Diyor 3

• Tak kulakligini ilgilenme. Hepsine kus.
    Ben hepsiyle kus olmadigim halde oyle yapiyorum. Kavga filanda yok.
    Olacak gibi olursa onumdeki maddeyi saglam bir sekilde duvara cakiyorum. Sessiz bir tipte degilim ama benden beklemedikleri bir davranis. Kavga baslamadan bitiyor.
    Ver korkuyu sussunlar.

0|0
    0|0
    • susmuyorlar tam tersi dahada ateşleniyor bağıra bağıra ağlamalar falan tam curcuna bir kafayı dinleyemedim ileriki hayatımda görmek istemiyorum bu sferede hayırsız evlat diycekler delilerin arasında kaldım sülalem deli zaten... kulaklığı taksam napıyorlar bilmiyorum bıraksım birbirlerini doğarayacaklar bir kere bıraktım içeri girdim babam anneme yumruk atmış sonra küçükkende babam kendini banyoda asmaya çalışmıştı sonra kızkardeşim ayrı dengesiz evden kaçtı aramadı etmedi sonra babam tv ye başvurdu millete reklam olduk maddi sıkıntılar bir yanda benim kendi sıkıntılarım bir yanda bitmişim gibi hissediyorum

• Ne istedigini belli etmen ortaya koyman lazim. Simdiki sakinligini koruman mumkun degil. Ilerde zaten tepkini ortaya koydugunda herkes senden korkacak. Cunku sizde konusmak ise yaramiyor uzgunum.

• Ben sana hauatimi anlatsam aglarsin ben yaptim mi? yapmadim.

0|0
    0|0
  • o kadar bıktıysan bir fedakarlık göstermek zorundasın. kredi al git madem. senin yüzünden nie başkaları ölüyor

0|0
    0|0
    • bu onlarada bir iyilik olur bence kurtarmış olurum onlarıda

• daha kendi ayaklarının üstünde bile duramayan birisin milletin iyiliğini düşünüyorsun

• pardon tırnak işaretini yanlış yere koymuşum

Yükleniyor...