Arkadaşlar garip birşey soracağım?

Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var. Bomboş bir sokaktasınız. Gece karanlığıyla her yer karanlık. Ve bir anda karşı apartmandan bir kız çırılçıplak bir çığlık kopararak koşmaya başlıyor. Ne tepki verirsiniz. Lütfen fazla saçmalamayın!!

Güncellemeler:
Hepinizin görüşü için teşekkür ederim. Birkaç gün önce başıma geldi. Ben kızı evime götürüp birkaç kıyafet verdim. Sonra adliyeye gittik. Sizin tepkinizi merak etmiştim. :)

0|0
19|41

En İyi Erkek Görüşü

• cırıl cıplak? gece? cıglık? şoktan cıkarsam iyi

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 40

• kızı hemen korumaya alır.. yarası falan varsa acile götürüp hemen polise haber veririm.. de soruyu neden sorduğunu merak ettim.. ohş yavruya bak deyip , gel kuzum diye kandırıp saldıracak olanımı var mıdır diye mi? neyiz biz tecavüzcü coşkun mu , nuri alço mu.. bizim insanımız ciddi durumlarda çok vicdanlı ve korumacıdır.. en apaçi olanımız bile , o kıza sahip çıkar ve korurdu.. sağ salim polise teslim ederdi... bu bizim, hepimizin kanında olan bir şey.. tek tük kötü niyetli çıkabilir.. bunlar da konu dışı manyaklar.

2|0
    0|0
  • iki ihtimal düşünürüm biri kaçırılıp tecavüze uğradığını diğeri erkek arkadaşının kandırıp yatağa attığını, oranın adresini biliyorsam polisi arar haber veririm

2|0
    0|0
  • belli ki bir şeyden kaçıyor üzerimde kaban mont ne varsa veririm hemen yanına gidip sonra da ne olduğunu öğrenmeye çalışırım

1|0
    0|0
  • Önce bir afallarım sonra hemen etrafa bakınırım sonra gizlenirim bir yere mutlaka bir iyi aile çocukluğu var demektir.. olacakları bekler polisi arar destek isterim.. eğer gelen giden yoksa yanına gider ceketimi ya da ne varsa onu veririm sonra ne olduğunu sorarım

0|0
    0|0
    • Önce bir afallarım sonra hemen etrafa bakınırım sonra gizlenirim bir yere mutlaka bir iyi aile çocukluğu var demektir.. birileri çıkarmı diye çıkarsa olacakları bekler polisi arar destek isterim.. eğer gelen giden yoksa yanına gider ceketimi ya da ne varsa onu veririm sonra ne olduğunu sorarım evine götürürüm

• Neden çıplak halde sokağa fırlamış peki öğrenebildin mi

• Korkardım kim o, neden bağırıyor diye.
    Kendime geldikten sonra
    kızı yakalamaya çalışırdım.
    belli ki kötü bir şey yaşamış , bir şeyden kaçıyor.
    sım sıkı sarılırdım üzerindeki şoku atlatsın diye.
    Konuşmayı denerdim.
    Sakinleşmesi için bir de tokat atardim.
    Üzerine örtecek üzerimdeki kıyafetlerden verirdim.

1|0
    0|0
  • Kaçarım.

1|0
    0|0
  • Ilk önce montumu cikarip kıza veririm sonra neden kaçtığını anlamaya çalışırım

1|0
    0|0
  • gece yarısı sokakta yürüyorum yaz mevsimiydi tabi, biri seslendi kafamı kaldırdım yarı çıplak bir kız balkonda. bir kez daha şştt falan yaptı bir tepki vermeden yoluma devam ettim. hayatımda şaşırdığım garip olaydan biri olarak kaldı aklımda :D senin söylediğin olaya ne tepki veririm bilemedim şu an :D

0|0
    0|0
  • bende çığlık atarım ya
    beraber koro eşliğinde takılırız

1|0
    0|0
  • koşar yakalar giydiririm :PPPPPPPP https://www.youtube.com/watch?v=NX34j1onzDM yani böyle gydirmek değil :))))

1|0
    0|0
  • kızı önce güvenli bir yere alırdım. ve dinlerdim.. mesela adli vak'a ise 155
    değilse bir yakınına bırakmayı teklif ederdim

0|0
    0|0
  • iyi etmişsin. sorunu neymiş.

0|0
    0|0
  • üstümdekileri çıkarır ona şunları giy derim :D

1|0
    0|0
  • Hayırdır bacım niyw bagrıyon derdim üstümdekini verirdm üsümesin diye

0|0
    0|0
  • tırsarım

0|0
    0|0
  • Ne bağırıyorsun mkk diye bende bağırırım

0|0
    0|0
  • zombi olabilir hemen sert bir şey bulup kafasına vururum

0|0
    0|0
  • Kedidir o kedi

0|0
    0|0
  • Alırım karakola götürürüm.

0|0
    0|0
  • ilk önce üstüne bişeyler giydirirdim neden çıglık çıglıga koştugunu ögrendikten sonra eger kız haklıysa beylik tabancamı alıp olayı çözmeye giderdim

0|0
    0|0
    • @İllegalyarim-kalbim yüce rabbim içimizi biliyor sıkıntı yok benimde ablam var sonuçta senin gibiler haketmiyor ama senin gibilere nabarim biliyo musun sigarami yakar sıraya gecerim 😉😉

• Yoluma devam ederim

0|0
    0|0
  • Geldiğim yerden geri giderim

0|0
    0|0
  • durduru bıse verrırım ustunu ortsun dıye sebebını sorarım

0|0
    0|0
  • kızın kaçtığı yere girerim kesin başka kızda vardır orda :D

0|0
    0|0
  • Bende koşmaya başlarım napim başka

0|0
    0|0
  • Yine çok içtim ya derim :)

0|0
    0|0
  • Ben o kızdan daha hızlı kaçarım aha dayıya sor

0|0
    0|0
  • seninle deneyelimmi film gibi olur

0|0
    0|0
  • bu ne biçim fantezi

0|0
    0|0
  • arkadaşlar yardım istermisiniz?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 18

• Bilemiyorum korkarım. Kaçarım kızdan.

1|0
    0|0
  • Bende koşarım

0|0
    0|0
  • Montumu verip sakinlestiririm sonra polis

0|0
    0|0
  • Şok deli mi? bir rahatsızlığımı var diye düşünüp yardım çağırırım

0|0
    0|0
  • Yardım ederim, muhtemel polis çağırırım sonra..

1|0
    0|0
  • Bagirma lan gece gece derim

0|0
    0|0
  • Gece karanlık, kadın çıplak , kadın çığlık atıyor , kadın kaçıyor.
    Bu bir tuzak der oradan uzaklaşırdım.

0|0
    0|0
  • Şoka uğrarım olayı anlamaya çalışırım acaba kızın canı tehlikede mi diye düşünürüm

1|0
    0|0
  • hızlı adımlarla uzaklaşırım. başıma bela alamam.

0|0
    0|0
  • Kaçarım

0|0
    0|0
  • Tamam sakin ol noluyo bir dakika bir dur hallederiz sorun neyse derim tecavuze ugradi falan sanirdim. Senin icin ne yapabiliirim soyle derdim

0|0
    0|0
  • Ben de çığlık atar koşardım :D

0|0
    0|0
  • cinnet gecirmistir cinnet geciren inssanlar hiçbirşey görmezler yardım etmeye çalışırım ben

0|0
    0|0
  • Geldiğim gibi geri dönerim napçam

0|0
    0|0
  • Bir sey yapmadan devam ederim, cok ilgimi ceken bir olay değil

0|0
    0|0
  • Korkarim

0|0
    0|0
  • Onu soyan benide soyar diye korkarim