Annem bize sürtükler dedi?

Ablamla tek suçumuz kız arkadaşımızın evine gitmek. Ayrıca evde annesi vardı sadece erkek yoktu. Nerde sürtüyosunuz sabahtan beri sürtükler dedi. Geçen de dışarı çıkıyorduk giyinmiştik 'iyice oro*pulara özendiniz dedi. Çok açık giyinmiyoruz sadece darpaça pantolon. Bize çok kötü davranıyor ne yapmalıyız?

0|0
17|22

En İyi Erkek Görüşü

• ah bu egitimsiz anneler bunlari soyleyerek kizlarini iyi yola sevkedebileceklerini dusunuyorlar. bilmiyorlarki daha kotu oluyor hersey. uzgunum adiniza bence dinlemeyin soylediklerini siz kisiliginizi bulursnuz zaten hayat sizin yasam hakki sizin ne secmek isterseiz onu sececeksiniz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• annelerin klasik lafıdır o cümle kızlara karşı. bir anne kızarken hep en kötü duruma göre bir cümle kurarak kızar. halbuki durum masumdur, bir olay yoktur.

0|0
    0|0
  • Sinirden öyle diyordur dememesi lazım ama ki :(
    Cahilliğine verin yoksa işin içinden çıkamaz anneniz rn kıymetlinizden soğursunuz... :( :'(

0|0
    0|0
  • oturup konuşun, ondan farklı davranmanız, giyinmeniz ona ters geliyor.

0|0
    0|0
  • Anneniniz sizi sevdiği düşündüğü için söylüyor başınıza bir şey gelmesini istemiyor evlatlarısınız sonuçta

0|0
    0|0
  • Der anne o sjskks

0|0
    0|0
  • Anne ne diyorsa haklıdır.

0|0
    0|0
  • Fazlasını bile haletmişsin. Kız dizini otur evinde. Ne işin var sokaklarda. Onu diyen annenin ellerindnr öperim ben

0|0
    0|0
  • ee geç kaldıysanız demiştirr

0|0
    0|0
  • Sinirden demistir

0|0
    0|0
  • anana selam söyle, ellerinden öperim. görmüş geçirmiş insan anlaşılan, dışardan laf gelmesinden, szin de diğerleri gibi olmanzdan korkuyor anlaşılan...

0|0
    0|0
  • Yaşın olmuş 18 annene laf düşmez artık.

0|0
    0|0
  • Zavalli kadin iki orrospu kizi saniyo

0|0
    0|0
  • Bizi sen yetiştirdin diceksin olacak bitecek.

0|0
    0|0
  • dslakdsa :D annenin ağzından bal damlıyor :D sürtüklerrrr :D çılgın bakireler :D:D

0|0
    0|0
  • Üveymi anneniz.

0|0
    0|0
  • Oturun konusun anne bize boyle davranma kiriyorsun bizi diye

0|0
    0|0
  • Lanet olsun dostum

0|0
    0|0
  • annen dul galiba

0|0
    0|0
  • az bile demiş, kaltklar

0|0
    0|0
  • Annenizi dikkate alın.

0|0
    0|0
  • Çok tuhaf bir anne :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• bişey olmaz

0|0
    0|0
  • :))) Ellerinden öperim öyle demesi ciddi değildir

0|1
    0|0
  • Yok artık

0|0
    0|0
  • Annen agzindan cikanlara pek dikkat etmiyor, bu konuda onu uyarin hos bir sey degil

0|0
    0|0
  • sinirinden söylemiştir. bir anne kızı için gerçek anlamda öyle düşünmez yoksa. özür dileyin gönlünü alın düzelir

0|0
    0|0
  • Amme o sizi koriyo

0|0
    0|0
  • kadin hakli az usturuplu giyinin

0|0
    0|0
  • Annem bana da diyor ama kıyafet konusunda değil. Deyince üzülüyorum. Takma kafana...

0|0
    0|0
  • Seni düşündüğünden yapiyo

0|0
    0|0
  • Anne malesef. Yapabileceginiz pek bir sey yok.

0|0
    0|0
  • Sizin ne biçim anneleriniz var benim annem içki uzatıp hadi iç diyor ben içmiyorum :d

0|0
    0|0
  • Bana abartiyorsun gibi geldi. Gerçekte böyle bir şey varsa annenin psikolojisi bozuktur.

0|0
    0|0
  • "Inneciğim birız dıhı tirbiyeli ulıbilir miyiz ıcıbııı" deyin ;)

0|0
    0|0
  • 2016 yasadigimizin farkindamisin? artik hic birsey anormal degil hersey normal oldu olmaya calistiriliyor hakli olsandan haksiz cikarirlar buarada annen sizi dusunuyor ama bunu sinirden sert bir sekilde anlatmis o tur insanlardanda nefret ederim

0|0
    0|0
  • Sende haklısın ama dışarısı pis mahlukatlarla dolu. Annen de onun için diyor. Ama size küfür etmesi biraz abartıya kaçmış :( Benim annem de b*k gibi falan der ama bukadarı biraz ağır olmuş maalesef :(

0|0
    0|0
  • annen azmışşşş

0|0
    0|0
Yükleniyor...