İnsanlar beni dıșlamaya ezmeye calisiyor surekli?

Sessiz sakin pek konusmayan biri de degilim. Gayet konuskan girisken biriyim ozguvenimde yuksek. Ama ortamlarda insanlar surekli beni asagi cekmeye dislama cabasi var. Hic bir sekilde altta kalmiyorum ama bu tavirlar yuzunden samimi bir arkadasim olmuyor. İyi davraninca hemen ezme cabasi var. Bu yuzden hep tek takiliyorum. Sizce bunu yapmalarinin amavi ne?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• kafayı sana takmışlardır. gerisini önemsemez onlar. önemseme bunları boşver. ailesinin eğitemediği insanlarişte bunlar. :-)

0|0
    0|0
    • Hep tek takilmak sıktı artik yyakin arkadas bulamiorum

• tek takılabiliyorsan ne mutlu sana. sana değer vermeyenlerin arkadaşlığı neyine yarayacak ki. iyi insanlarda böyle sorun yaşamazsın.

• Ayn dogru

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Seni cekemiyorlar, meyve veren agac taslanir

0|0
    0|0
    • Nasil dost edinecm bu sekilde

• İnsanlar adi dostum. İş dışında bir sevgili bide dostunla konuş

0|0
    0|0
  • kardeş bende öyleyim ama sessiz sakinim öyle davrananla da bidaha muhattab olmuyorum zaten tek takılırım daha iyi

0|0
    0|0
    • Tek takilmakta bunaltior

• Kardesim sende kizlara karsi cekingenlik var bendede vardi şu an haladaha biraz var ben bu konularda ben psikologla görüştüğümde bana eski yaşanılan veya hiç yaşanılmayan olaylarında etkisinin olabilceğini söylemişti. Sana yardım edebilirim aslında senin cevabınında bana bir yararı olabilir bu olayı kendimde çözebilmem için. Yaşanılan yaşanılmamış olan olay derken mesela hiç hayatında doğduğundan bu yana dusun , bu zamana kadar hic sevdigini veya asik oldugunu dusundugun (platonik askta olabilir) biri oldu mu mesela 1 kezde olsa gozyasi doktugun? Bunu iyi düşün kardes sana bana doktorun söylediklerini yaşadığın veya yaşamadığın duygulara göre sonucunu ve çözümünü sadece verdiğin cevaba göre söylicem. O yuzden iyi dusun bu sordugumu. Birde bende cevabına göre kendimle ilgilibir sonuç çıkarıcam Allaha inancin uzerine dogru cevapladigina yemin edebilirmisin kardesim en son banada bu sekilde faydasi olcak mesajdan yaz kardesim

Yükleniyor...