İstanbuldaki kartalla şahinle dolaşan kekolara çözüm daha demin yaşadığım olayı okuyun yorumlayın?

Cenazeden çıkmış biraz dalgın yürüyordum. Kardan dolayı montumun şapkasını kafama geçirmiştim işlek olan ve trafiğe açık olan bir yerdeydim kaldırımda yürüyordum yol üzerinde ara sokağa giren bir yol vardı 5 metrelik ge. nişlikte yaklaşık geçtim yoluma devam ederken baktım kartalın içindeki kekolar bağroyor küfür ediyor kadınlara diyor sandım döndüm baktım bana diyor ne var lan dedim küfürlerinin arasında banamı lan diyon dedi ve kanka arabadan inip jop çıkarmaya çalıştı çıkardı arabada bir kanka daha vardı o çıkmadı arabadan jobla bana yumruk poziyonu aldı ama ben 185 boy 92 kilo biriyim karşıdaki kanka ezik bende onun joblu elinin olduğu tarafa doğru gart aldım niye küfrediyon ln filan dedim içerdeki kanka filan diğer kekoya boşver dedi bir iki kişi ayırırken biraz ayrıldı g*ötü yemedi bende delikanlıysan teke tek gel jobu bırak dedim ama kanka küfürler ederek gitti g*ötü kafgaya yemdei bana joblu dalsa bile dövüş eğitimi aldım ve boy posla onu gebertirdim bu sefer yırttı bu kekolarane yapmalıyız bence dövene bin tl komaya sokana ikibin tl bitkisel hayata sokana onbin tl ödül verilmeli

• kekoları dövmeliyiz
    0% (0)38% (3)25% (3)Oy Ver
  • kekoları uzaya aya filan yollamalıyız
    75% (3)25% (2)42% (5)Oy Ver
  • kekoları ve şahin kartal marka arabaları yerin dibine gömmeliyiz.
    25% (1)37% (3)33% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Ergenlik dönemini atlatamiyan ve yetişkinlik döneminde kendini görünce kendisinden igrenen tipleme :)

0|0
    0|0
    • Onların yetişkinlik dönemimi var beni aydınlattığın için teşekkürler, ben onların ergenlik veletlik döneminde sıkışıp eziklerinin küfürle kapatmaya çalışan yaşı ne olursa olsun kekoluk döneminde kalan ilginç bir topluluk sanıyordum.

• Kendini bozucagina kezban denilen kişiye gerekli cevabı vermen yeterlidir diye düşünüyorum :)

• cevap vermek yetmiyor biri gitse diğeri geliyor

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...