Evlenilecekse ne için evlenilir?

Ben sadece aşk için evlenirdim. Bana kalırsa bunun dışındaki tüm nedenler hayatı değil mutluluğa kabusa dönüştürür. Kendi ailesinde aile olmayı başarmış aile kavramı saygı ve sevgi duyan insanlar aile kurmalı çünkü kendisi anne baba sevgisi kardeş aile sıcaklığı gibi nimetlerden eksik kalmış insan ne yaparsa yapsın aşık olmadığı ve aşık olunmadığı insanla bu eksikliğini gideremeyecektir. Kastım içi boş aşk değil canım böcüğüm değil anlayışlı bir arkadaş karakterinde bir aşk... PEKİ SİZ NEDEN EVLENDİNİZ NEDEN EVLENİLMELİ ya da EVLENMEYECEKSENİZ NEDEN?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben aile ortamında sevgi göremedim eşim olursa sadece eşim değil ailem olması lazım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Neden evlenilmeli gereksiz bir soru. Yalnızlık Allaha mahsustur her canlı kendine bir eş arar; taşın kalbi yoktur amma onu da yosun sarar.
    Bizim memleketteki en büyük eksik ayile kavramımızın içine edilmiş olması. Baba maç bakıp iddia kuponu doldurmaktan anne dizi bakmaktan kız çocuk daracık tayt gibi gtünü belli edince güzel olduğunu sanmaktan erkek çocuk sigara içip zibidilik yapınca kendini polat alemdar sanmaktan ayilenin ne olduğunu unuttuk. Evlenmeliyiz çünkü hepimiz aslında yarımız ancak evlendiğimiz zaman kendimizi tamamlayabiliriz.

0|0
    0|0
    • Senin gibi daha aile yazamayan insanlari gordukce sordugum soru gayet yerinde ve gerekli evlenip cocuk yapmak cok ciddi is enine boyuna dusunmek lazim

• Düşünmesine düşün sonuçta aceleye gelmez de şöyle de bir şey var. Türk dil kurumu toplumun yapısına göre hareket eder. Normalde Türkçede iki sesli harf yan yana gelmez tabi saat ya da vaat gibi istisnai kelimeler hariç. Ancak senin gibi Gerçek Türkçeden ve Türk dil bilgisinden habersiz üküz aleyhisselamlar sesli harfleri o kadar çok yanyana kullandınız ki sonun da Türk dil kurumuda pes etti ve artık ayile değil aile yazılıyor.

• yanlızlığı giderebilmek için ;) aile kavramını yaşayabilmek için. geleceğe hayırlı bir evlat yetiştirip soyadının yıllar boyu kalmasını sağlayabilmek için :)

0|0
    0|0
  • valla yaşlanınca altımı temizlesin yeter

0|0
    0|0
  • çocuk doğduktan sonra evlenilebilir belki

0|0
    0|0
  • Uyaninca sevdigini gormek icin 😊

0|0
    0|0
  • çocuk için aile ve toplum baskısından kurtulmak için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ask bıtınce napıcan. acı gercek ama ask bıtıyor.

0|0
    0|0
    • Soruyu iyi okumamissin gercek asktan cok karaktere asik olnayi kastediyorum goruntuye paraya imkanlara asik olanlarin aski biter biriyle cok iyi arkadas olup asik olursan o ask bitmez cıg gibi buyur

Yükleniyor...