Bu sayfada Abaza olmayan erkek var mı?

çok merak ediyorum.. erkekler hep aynı şeyi mi düşünür?

0|1
7|55

En İyi Erkek Görüşü

• bu sayfada olan erkekler okula, işte gördüğün herhangi bir erkek olabilir
    ya da gofret aldığın bakkalın sahibi otobüs durağında sıra bekleyen herhangi bir insan
    abaza olarak nitelendirdiğin düşünceler hormonsal olarak her erkekte var
    zaten böyle birşey olmasa idi şu an insan türünden bahsedecek bir insan nesli kalmazdı ama öte yandan aklımıza böyle düşünceler geliyor diye de hayatımızı ona göre kurgulayacağız diye bir kaide yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 54

• Sanırım sadece soru formatı kriterine uymak için "var mı" ibaresini kullandın. Çünkü bana biraz ön yargılı gibi geldin ve bence burada söylenecek hiçbir şey seni aksine ikna edemez. Bu durumda başka sözle de gerek yok ancak yanlış düşündüğünü vurgulamak istiyorum. Kurunun yanında yaşı da yakmak pek rasyonel ve "doğruyu" bulmaya yönelik değil. Amaç doğru erkeği ya da abaza olmayan erjkeği bulmaksa izleen gerek yol ön yagını siperde bekletip, kuşkulu ancak iyimser yaklaşmaktır. Tabii ki kararı sen vereceksin ama kolay yolu seçip de herkesi karalamak sana birçıkar sağlamayacağı gibi ayıp. Böyle ağır bir yaftayı herkes kaldırmaz ve de haketmez.

1|0
    0|0
    • o kadar çok denk geliyor ki ben olmadığına inanamıyorum çünkü tanımaya çalışıyor sanıyorum iç çamaşır rengimi soruyor adam bu tanıma sorusu mu

• inşallah dediğin gibi üzgü n erkekler vardır bunda buna inancım biraz daha arttı

• Gerçekten var. Kendi türümü bildiğim için bunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirm. Sorunun cevabı olarak da evet, bu sitede de var ama sanal ortamda herkes daha rahat olduğu için, kendini iyice salıveren de var. Dediğim gibi karar senin, iyi seç.

• sanmam. illaki normal vatandaşta vardır. ama gördüğüm kadarıyla özellikle nasılım kısmında gerek bayan abazalar gerek abazalar haylice mevcut.
    bunun dışında yol yapmaya çalışanlarda yok değil.
    şahsen ben kendimde abazalık görmüyorum.
    genelde ergen tayfada ve evli ve mutsuz tayfada bu durum biraz daha fazla.
    yalnız şu nasılım bölümündeki haydi g. tümü kaldırın der gibi egolu saplantılı motorlar olmasa sanki site biraz daha güzel olurmuş gibi

1|0
    0|0
  • cıks abaza olmayan erkek diye bir şey olmaz yalnızca bunu çok gösteren vardır, az gösteren vardır, hiç göstermeyen vardır

1|0
    0|0
  • erkekler evlenene kadar abazadır o yüzden kızların bir kısmı abaza olmayan erkek profiline uygun olarak evli erkeklerle ilişki yaşamaya başladılar.

1|0
    0|0
    • haklısın galıba

• Yani bu durum bu sayfaya özel bir şey değil erkeklerin cinselliğe düşkün olmalarının mantıklı tutarlı ve bilimsel nedenleri tanımlandı ve kabul gördü. Önemli olan erkeğin eğitimlisini bulmak, terbiyelisini ve ahlaklısını bulmak. Kısaca marifet erkek olanı bulmakta değil adam olanı bulmakta

• Şimdi Bu sayfada iki uçtane kendini bilmez yüzünden genelleme yapmışsın onu geçiyorum o senin kendi ayibin.
    1 bu sitenin amacı sorular sormak sorulan sorulara cevap vermek.
    Ve siz verilen cevapların %70 ini abazalik olarak kabul ediyorsunuz.
    2 senin soruna karışık olarak vallahi benim bu sitede kızların yazdıklarını okudukça benim yüzüm kizariyor migdem bulanıyor sana göre abazalik olan erkek sayısı ile bize göre kaşar kız sayısı aynı bence onun için bu kadar rahatsız oliyorsan konuştuğun insanlara karşı Seçici ol böyle bir genelleme yapmanada gerek kalmaz. Ne kadar Civata okadar somut hesabı arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Abazaların en büyük nüfusa sahip oldukları ülke Türkiye'dir. Sakarya, Düzce, Eskişehir, Samsun, Yozgat, Çorum, Tokat, Adana, Sivas, Zonguldak ve Kayseri (çoğunluğu Uzunyayla’da) illerine dağılmış olan Abhaz (Abaza) kökenlilerin 100.000 civarında olduğu tahmin edilmektedir.

Meme göndersene.

0|1
    0|0
  • vardır, en azından ben kendi halimdeyim.

0|0
    0|0
  • Ne sandın ya 5 parmağın 5 ide bir mi :D

0|1
    0|0
  • Var ben kanks

0|0
    0|0
  • ben diğer sayfanın sapığıyım abla

0|0
    0|0
  • Sadece erkekler değil, doğanın kanunu bu tüm insanların düşünmesi gerekir, Sağlıklı bir cinsel hayatı olması şart olmazsa, sorun var demektir

0|0
    0|0
  • Bu sayfada ki erkeklerin hepsi abaza değil
    Kimileri düzgün kimileri abaza

0|0
    0|0
  • Bence kızlar daha abaza.

0|1
    0|0
  • evet bacim hepimiz ayni seyi dusunuyoruz bizim beynimiz cukumuzde dusundugumuz tek sey meme bacak kalca... arkadas sizde erkekleri iyici azgn teke yaptiniz sanki siz cok farklisiniz yakisiklik kasli erkek gorunce uniformali erkek gorunce hemen dibiniz dusuyor adamin kucagina nnasıl atliyacaginizi bilemiyorsunuz valla oyle kizlar varki 10 erkek ver yetmez kisin ayazinda mini etek giyiyorlar atesleri basina vurmus azginlarin once bir donun kendi g. tunzdekine bakin sonra insanlari kinayin

0|0
    0|0
  • Samanlikta igne aramak gibi bisey..
    Ama simdi gelirler merak etme 😀

0|0
    0|0
  • Tam olarak "Abaza"nın karşılığının, senin için ne olduğuna bağlı.
    Göz göze geldiği her erkeği "abaza" kabul eden fikirsiz kadınlara göre, herkes abaza.

0|0
    0|0
    • tanıştığında 2. cümlesi yani sorusu iç çamaşırın hangi renk diyen soran erkek türü

• Yurdum abazalarının bir çoğu yüzyüze mülakatta bu kadar açık olabilecek kadar yürekli değillerdir.
      Onlar için daha ziyade, toplu taşıtlarda gözle rahatsız etmek, karanlıkta ellemek, plajda güneş gözlüğü altından kitlenmek gibi yönelimler söz konusu.

• selam, bu sayfadaki abaza olmayan erkek

0|0
    0|0
  • yok arada yemek yiyoruz

0|0
    0|0
  • açıkca söylemek gerekirse olmadıgımızı bile söylesek inanacak mısın? Bence hayır..
    O yüzden Hemcinslerine bak erkeklerin bile abazalaşmadıgı kadar abazalar burada :)

0|0
    0|0
  • Değiliz desek inanmayacaksınız.
    Bulursun belki

0|0
    0|0
  • bir abaza taktik değiştirip ben abaza değilim diyebilir. Bunu anlamak için tecrübe gerekir ama burada bile abaza olmayan erkekler var. Niye olmasın? Olabilir.

0|0
    0|0
  • Abaza değilim.

0|0
    0|0
  • Abazaliktan kastin ihtiyac sanirim

0|0
    0|0
  • sorularda dolananlar değildir. asil sorularda gozukmeyip mesajlarda olanlardan kork 😄

0|0
    0|0
  • sen ve senin gibi düşünen kadınlar için hepimiz abazayız

0|0
    0|0
  • Ben abazayla isim olmaz

0|0
    0|0
  • Böyle bir ortamda öyle pek arama. Düşük bir oranda mevcuttur. Daha farklı ortamlarda aramalısın.

0|0
    0|0
  • Bu sitedemi zor sanki ya :)

0|0
    0|0
  • 24 saat aynı şeyi düşündüğümüzü düşünen seni hangi kelime anlatabilir.

0|0
    0|0
  • kimseye birşey ispat etmwk zorunda değilim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 7

• Yok 😂😂

1|0
    0|0
  • Malesef gangnam style yapmamış insan kadar az 😀😀