Neden doğulular batılılardan daha gelişmiş ve kültürlü?

doğuluyum içanadoluda egede iş nedeniyle bulundum doğu anadoluya göre batı sayılan yerler ama çok cahiller tuhaf gelenekleri var dışardan gelen insanları sevmiyolar ses tonları çok kaba şiveleri yaşantıları biz doğululardan daha geri ona rağmen bir gerinti kendini birşey sanma aaa siz doğulusunuz neyse olsun doğulu da insan gibi saçma cahilce laflar işleri güçleri hamur işi yemek tuhaf yemek isimleri var düğünleri düğüne benzemiyo erkekleri kadınların içine düşüyo rahat bir şekilde gezemiyosun doğuda şortla gezsen kimse bakmıyo buna rağmen bir kendini birşey sanma çabası neden yani sonuçta bir ingiliz fransız değilsiniz bukadar üstünlük çabası neden

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Doğulu batılı farketmez eğitimli olmalı insan ve bazı değer yargılarına sahip olmalı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• He canım sende haklısın kibar Feyzo seni😂😂

0|1
    0|0
    • goyun gözlü zoruna gitmesin hemen gördüğüm birşeyi paylaşıyorum burada

• Ahahah😂😂 yazık yaa👊👊

• sana yazık

Erkekler Ne Diyor 12

• Hahaj ne güldüm ya doğuda şortla gezecen ve bakmıcaklar hımmm bence aşırı şekilde genelleme yapıyorsun şimdiye kadar doğulu diye kimseye hitap etmemişimdir ama gerçekten siz bölücülük peşindesiniz şahsen güzel vatanımızın heryerinde oldum şahsen doğu dediğin yerlerde giyim kuşam daha kapalı ki batıda sana laf atan ya da dik bakanlar da kanka denilen cinsi kırık insanlardıır kendinize ve hitap şeklinize dikkat edin

0|0
    0|0
  • Şimdi bütün batılılar dalga geçecek nasıl olur bir batılı doğuludan daha cahil olabilir diye çünkü onlar batılı çünkü onlar aşırı bilgili ve kültürlü çünkü onların kökeni orta asyaya degil avrupaya dayanıyor :P

0|0
    0|0
    • ammada benziyosunuz avrupalıya hani görüyoruz nenelerinizi dedelerinizi

• ben batılıya benzeyemem bayan çok bilmiş ve aynı zamanda ön yargılı hanımefendi çünkü Elazığlıyım

• Olsun doğulu olmak senin secimin degildi. Hepimiz doğulu olabilirdik sonucta dimi. Sikma canını sen.

0|0
    0|0
    • hadi ordan bohçacı manisalı :D

• ben doğuluyum diye gezmiyorum ortada çok soruyolar nerelisin diye kon ordan açılıyor türk milleti değilmi hepimiz aynıyız konuyu oraya getirmeye çalışıyorum sadece kendilerini neye dayanarak birşey sanıyorlar diyelim doğulu olduğumu öğrendikleri anda tavırlar değişiyor

• Dedelerin yapmis oldugu sıkıntıları maalesef torunlari cekiyor bu zamanla degisecek birsey.

• Hahaaaa

0|0
    0|0
  • göçmenim bana ne diyorsun pek? ahahaha

0|0
    0|0
    • patates peynir mantı kafalılar sizi :D

• Soran arkadaşın nicki olsa takibe alip her gonderisine
      ****DİKKAT ASIRI DERECEDE KOMPLEKS ICERIR!****
      Yazip kacicam ama gizlu kompleksli maalesef.

• @bahtsız_45 takma be bro ne takıyon xd

• Başlığı okuyunca sesli güldüm hatta gülerken sigara halıya düştü Asdf

0|0
    0|0
  • Beyler yeni bir uyuşturucu çeşidi çıkmış sanırım.

0|1
    0|0
    • burada abimle ilişki yaşadım bilmem ne yaptım gibi paylaşımlar görmeye alışmışşın tabi sanada tuhaf gelir böyle meseleler

• senın kompleksin oluşmuş

0|1
    0|0
  • Ne diyorsun sen ya sacmalikta doruklardasin😂😂😂

0|0
    0|0
  • HAHAHAHA fena güldüm ya bu iddiaya

0|0
    0|0
  • Foşik dövlöt bizö bağmiyy diyenler mi kibar kültürlü

0|0
    0|0