Erkekler, Erkekler aralarinda nelerden konusur?

Bunu bir arkadaş grubuyla konusmustuk merak ettim erkekler erkek erkege nelerden konusur?

0|1
43

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar.. futbol.. kadınlar.. bigisayar oyunları.. kadınlar.. arabalar.. kadınlar.. siyaset.. kadınlar.. ve yine kadınlar..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• -Başkan merveyi gördün mü l a n ne g*t var karı da oğlum
    -Reis o karıdan ne zaman ayrılacan bir ara verde bizde çakak
    -Bilader sevile mesaj attım o karı benimdir sutün gibi avrat lan
    -Oo reis kesin bu kız yollu lan yürüyüşe baksana tam benim kalem
    -Hasssss... Oğlum kızın eteğinin altını gördüm
    -Galatasaray ne yaptı lan
    -Onu bunu geçte ben bu devletin hıammına. Böyle iş mi olur niye sıkmıorlar kafalarına
    -Lan bırakın şimdi siyaseti sen merveyi anlatsana lan nasıl çaktın karıya.
    -Taktik basit google'a gir güzel sözler yaz. Sonrası kendinden gelir.
    -Karıyı filan geçinde bir abdest alak hadi cumaya yetişecez diyerekten müminliğimizi tazeleriz.

0|0
    0|0
  • futbol..

1|0
    0|0
  • Ben genelde aşk ve hayatın ipneliklerinden konuşurum.

Diğer gözlemlerim argo ile karı-kız muhabbeti yapan insanlar çok var. Bunlara askerlik maceraları ve yaptıkları kavgalar da ekleniyor.

Erkek sohbetlerinde "Polis" olmazsa olmazdır. Herkesin polisle bir anısı vardır...

0|0
    0|0
  • seviyeli erkekler. sadece siyaset maç bilim ile sınırlı kalırken. seviyesiz ergen ve kafası boş erkekler ise sadece karı kız ve sağ parti fanatikliği yaparlar. ülkede karı kızın yanında kufur eden cogu erkek sağ partilidir. mhp akp gibi. erkek daha terbiyeli ve namuslu ise hdp ve chp ye yatkındır. bu dedıgımden de yola çıkıp analiz yapabilirsin. bu dediğimi inkar edecek olan sağcılar şimdi küfürlerle bir yorum vs yaparlar. böylece tezim tekrar ispanlanmış olur.

0|0
    0|0
  • Aklına gelebilecek her konuyu ama insanların dedikodusu olmaz daha çok küfürlü bir şekilde maç muhabbetleri falan filan.

0|0
    0|0
  • memleket meselesini konuşuruz

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • futbol, teknloji bilgisayar telefon modeller teknik özellikler v. s., kadınlar cinsellik argo, dövüş kavga askerlik, rus brezilyalı iskandinav veya zenci hatunlar, arabalar, siyaset, din, araplar amerika amerikanın yav falan filan

0|0
    0|0
  • Erkekten erkeğe değişir. Genelde havadan sudan işte.

0|0
    0|0
  • Oyun yemek vs

0|0
    0|0
  • siz nelerden konuşursunuz? önce onu öğrenelim

0|0
    0|0
  • İddaa tekdenn yattım la

Kelle hariç 17 cm

Karı kız

Alkol var mı

Maç kaç kaç

Bu saatte eve mi gidilir

Vs

0|0
    0|0
  • siz ne konuşursanız bizde aynı şeyleri konuşuruz. para , iş, güç , okul , kariyer, aşk , sevgi, ihanet vs vs...

0|0
    0|0
  • Futbol
    Karı kız
    Araba
    Para iş
    Geyik

0|0
    0|0
  • Genelde iş güç

0|0
    0|0
  • Tarih, arkeoloji, bilim, sanat, kızlar, gıybet

0|0
    0|0
  • Malum konular yoğunlukta olmak üzere her şey

0|0
    0|0
  • dünyayı kurtarma muhabbetleri hayaller muhbbetleri kadın muhabbeti bol küfürlü :D isyan muhabetleri siyaset falan eski günler kaçırdığımız suanki manken kızlar falan işde : :D

0|0
    0|0
  • söyliyim mi.

0|0
    0|0
  • her konuda konuşulur, detaylarına girersem şimdi ayıp olur, anladın sen evet,

0|0
    0|0
  • değişir ne konuştukları

0|0
    0|0
  • Herşeyden konuşulur

0|0
    0|0
  • Futbol ve transferler, olmazsa olmaz siyaset, Türk tarihi, kadınlar, anılar (askerlik, okul, gezi)

0|0
    0|0
  • bir kız erkeklerin aralarında ne konuştuğunu neden merak eder bize neden aşık oluyosunuz mesela sorular sorular ☺️

0|0
    0|0
  • futbol-sıyaset-kadın- kımısı ulkeyı kurtarır, kımısı kendı takımını, kımısıde anladınız :)

0|0
    0|0
  • Biz arkadaşlarla okulun mescidin dini konularla konuşuyoruz. Mescit dışında Osmanlı hakkında cihad hakkında günümüz insanlar hakkında konuşuyoruz.

0|0
    0|0
  • facebook beğeni , prim , kestiği kızın biyeri. s , kız , karı , hatun , girl , girls , saç stili , l. o. l.

0|0
    0|0
  • ya karı kızdan konuşurlar ya da oyundan ya da bilemedin dizilerden ama bu 3 ü şaşmaz

0|0
    0|0
  • Karı kız , oyunlar , arabalar vs

0|0
    0|0
  • Erkeğe göre değişir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12
Yükleniyor...