Buradaki arkadaşlıklar daha samimi peki neden?

Buradaki insanlar bana dışarıdaki arkadaşlarımdan daha samimi geliyor ama belki bir çoğumuz da dışardaki insanlar tarafından samimi bulunmuyoruzdur yani demem o ki sizce neden sanalda insanlar normalde olduğundan daha samimi veya sanal arkadaşlıklar daha iyi? Gerçek hayatta çoğu insan bir sorunumuz olduğunda dinlemiş gibi yapıp boşver takma kafaya demekle yetiniyor sadece ama burada hiç tanımadığımız kişiler dertlerimize ortak olup çözüm bulmaya çalışıyo benim gibi düşünen var mı?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Dalgasina buraya takilanlari ayirt ed

1|0
    0|0
    • evet herkes demiyorum zaten ama geneli öyle

• Bu konuda sana katilamiyacagim, insanlarin "gercek" dertleriyle alay edenler fazla burada. Ornekmi?; bir bayan tirnak resmini koysa "nasilim" diye yuzlerce cevap geliyor, adam akilli soruya o denli ragbet yok. Benim demek istedigim "o iyi insanlari aradan cekebilmek yola onlarla devam etmek"...

• haklısın aslında

En İyi Kız Görüşü

• Sonuna kadar haklısın çünkü burada kimsenin maskesi yok yani var ama olmak istedikleri kisiler ve bunu yansıtiyolar buda daha samimi ortam yaratıyo

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Samimi degil, daha sahte

1|0
    0|0
  • kendini kandırma

1|0
    0|0
  • Kimse birbirini görmüyor ondandır.

1|0
    0|0
  • Benim için bir fakı yok kim olursa olsun dinlerim ve düşüncelerimi söylerim bir yardım dokunacaksa bu beni mutlu eder.

1|0
    0|0
  • Olabilir hiç böyle düşünmemiştim

1|0
    0|0
  • Ben varım haklısın nedeni açık burada karşında kini tanımıyon ve derdini anlatmak için diil de paylaşmak için anlatıyon ve katşında ki sana bişey demek için uğraşıyo

1|0
    0|0
  • tam tersini düşünüyorum

1|0
    0|0
  • yok öyle bir şey

1|0
    0|0
    • neden yok evet dışarıda da gerçek olan dostlarımız var ama burada bir sorunun olduğunda tanımadığın bir çok kişi sana yardım etmeye çalışıyo belki gerçekte tanısak birbirimizi ilgilenmezler bile sorunlarımızda

• ya evet illa ki var benimde öz kardeşim gibi gördüğüm insanlar var ama bahsettiğim şey burada herkes olduğu gibi bence öyle en azından

• anladım benim literatürde kız erkek kankalığı yok

• Sanalda insanlar her zaman daha samimidr çünki gerçek yüzlerini bilmiyoruz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...