Aykırı olmak hoşunuza gidiyor mu?

Düzen nizam içerisinde yaşamak mı hoşunuza gider yoksa bir türlü düzeni oturtamaz ve sevemezmisiniz? Bulunduğunuz çevredekilerden farklı özellikler sergilemek ya da farklı hissetmek hoşunuzamı gidiyor yoksa başınıza bela mı oluyor? :) herkes yazsın hadi bakalım parmaklar

Güncellemeler:
delilik -sapıklık- değildir kastım diğer insanlara zarar vermeyecek ölçüde aykırılıktan söz ediyorum her gün aynı şeyi yapmaya tahammül edememek mesela

1|0
17|26

En İyi Erkek Görüşü

• Aykırılıklara fırsat vermek gerekir. Bir toplumu aykırı insanlar ancak ileri taşır. Aykırı düşünen bilim adamları, sanatçılar, yaratıcılık aykırılığın ta kendisidir zaten.

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• dağınık çalışmayı ve düzenli olmayı sevmem. Mesela öztürkçe (Göktürkçe) konuştuğum zamanlar bana ''Ne değişik birisin kanka lan'' diyenler oluyor. ideoloji olarak düşünce sistemi olarak kültür liderlik olarak benim gibisini bulamadım. mesela herkes arkadaş edinmeyi sever ben sevmem. mesela herkes birşey düşünür ve evet der. fakat ben ince ayrıntısına kadar düşünürüm ileride olacakları düşünür sonra hayır derim. mesela ben evde dolap kullanmam. benim kıyafetlerim yatağımın üstündedir tshirtimi geçen terasta buldum. Toplu ve düzenli biriyle yapamam zaten.

1|0
    0|0
  • Dağınık biriyim, yazım berbat. Çoğu yerdeki düzene de aykırı biriyim. Sen ne değişik bir adamsın diye çok duydum. Ama öyle yok düzene karşı olayım, kasıtlı aykırı davranayım diye bir çabam yok. Farklılıklarım, normal geliyor, insanı ayıran şeyler bunlar işte. Fark yaratabiliyorsam iyi anlamda, hoşuma gider fazlasıyla.

1|0
    0|0
  • Aykırı değilim ama herkesleşemiyorum da.

1|0
    0|0
  • böyle şeyler düşünmüyorum genelde olmak istediğim gibi olmaktır hedefim tabi bunu yaparken başkalarının canını yakmak olmaz dikkat ettiğim konu bu

1|0
    0|0
  • Düzenin içinde yaşarken aykırı görünmek hoşuma giden

1|0
    0|0
  • Aykırı olmak güzeldir.
    Sıradanlıktan tekdüzelikten uzak...
    Aykırılar daha cesurdur. Kolay olanı değil zor ve zahmetli olanı seçer. Eleştirilir!

1|0
    0|0
  • bazen bir düzen icerisinde yasarken bazen oldukca aykiriliklarim oluyor bu ruh halimle alakali bir durum bazen cok dikkat cekerken bazen cok siradan davraniyorum

0|0
    0|0
  • Yeri geldiğinde yerine göre.

1|0
    0|0
  • Elinden Gelenin Fazlasını Yapmamalısın Elinden Gidenler İçin Kardeş :)

0|0
    0|0
  • Gitmiyor

0|0
    0|0
  • Farketmez ya :ad

0|0
    0|0
  • Bazı konular hakkında anarşist yönlerim var.

0|0
    0|0
  • Farkli olmayi severim.

0|0
    0|0
  • Ben genelde toplumdan farkliuim ya kimseye ayak uyduramiyor değilim ama.
    Hiç kimse ya anlamıyor ya da bana ayak uyduramiyor

0|0
    0|0
  • hoşuma gitmiyorrr

0|0
    0|0
  • aykırı olmak hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • aykırıyım ne kadar belli etmemeye çalışsam da belli oluyor :D :D

0|0
    0|0
  • Kaos beni daha çok mutlu ediyor.

0|0
    0|0
  • Ben düzene uyarım genelde

0|0
    0|0
  • aykırı olup parkta p*rno çevirmeyecekse tamam

0|0
    0|0
  • ben yıllardır sısteme karşı bırıyım sıstemle savaşım hiç bitmedi

0|0
    0|0
  • Kim ne derse desin ya da düşünsün hep istediğimi yaparım onları sinir etmekte hoşuma gidiyo ☺️

0|0
    0|0
  • Bazen

0|0
    0|0
  • ney? hahahahahaha

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Kimse karisamaz bana toplumun duzenini bozuyorum :)

1|0
    0|0
  • başıma bela oluyor

1|0
    0|0
  • Bazen avantaj bazen dezavantaj. Farklı olmak iyidir. Özgün olmak.

0|0
    0|0
  • F*ck the system

Çocuğuyuz 😂😂

1|0
    0|0
  • Aykırı değilde farklı olmak olabilir. Kimileri hangi ortama girerse girsin enerjisi onu farklı kılar 😊

0|0
    0|0
  • Düzen ve nizam içerisinde yaşadığım için genelde aykırı kalan ben oluyorum ^^

1|0
    0|0
  • Kural ve nizam içerisinde olmak benim için neredeyse imkansız. Herkes gibi olamıyorum, tamamıyla Aykırı ruhum.

1|0
    0|0
  • Rutin herşey

0|0
    0|0
  • çook

1|0
    0|0
  • Ben uyumu severim.

0|0
    0|0
  • Ben akisina biraktim öyle daha güzel😊