Babasından nefret eden varmı?

ben sevmiyorum hatt a nefret ediyorum surekli herseye kızan biri annemle ikide bir sudan sebepten seylere tartısıyor onu eve para getiren biri olmak dısında baska bir şey hissetmiyorum ne yapıcam bilmiyorum

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Buraya babanızı sevin falan diyenler diyecekler mutlaka vardır ama şöyle bişey vr ki babalık anneye spermini verip doğan çocuğuna karısına şiddet göstermesiyle olmuyo hergün bağırım çağırmasıyla da olmuyo. Madem yaptın onun hatalarını yüzüne vurmak veya onu dövmek yerine yapmicaktın. Her ikisi için de geçerli bu ben senin zevk için yaptığın bir canlıyım ya madem hayatı ağzımdan burnumdan getirecen o zman yapmasaydın
    Herkesin iyi anne babası olsa ne güzel olurdu ama şanssız insanlar da var bu yönden. :(
    Ama babanız ismiyle değil de gerçekten babaysa küçük tartışmalar için onu sevmiyorum falan demeyin
    Benim babam iyi yanlış anlaşılmasın babam <3

1|0
    0|0
    • İnanın hamgi kafayla yazdığımı bilmiyorum

• benim ki kavga cıkarıyor ama

• Ben böyle insanlardan yani ailesini falan döven insanlardan hatta insan dememek gerek nefret ediyorum geçmiş olsun kardeşim

Erkekler Ne Diyor 2

• Babamdan da , annemden de nefret etmedim hiç. Babamı kaybedeli 5 yıl oldu. Bir sabah hastaneden işe giderken o gün taburcu olacağını beklerken; akşam üstü ani bir şekilde kaybı zaman zaman aklıma geldikçe hıçkırıklara boğulacak kadar oluyorum. Babam anneme ve bizlere her zaman müşfik davranmıştı. Allah emeklerinden razı olsun. Gani gani rahmet eylesin.

0|0
    0|0
  • ben anamıda sevmiyom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aşırı sinirli biri. Bazen hatta çoğu zaman tartışıyoruz. Sadece sinirli anımda nefret ediyorum kendisinden. Allah kendisiyle anlaşmayı nasip etsin bana. Umarım aranız düzelir.

1|0
    0|0
  • Babadır , atadır.
    Umarım toprak olmadan değişir bu düsüncen. Sonraki pişmanlık fayda etmiyor.

0|0
    0|0
    • evde yaptıklarını saydım gel sana da oyle biri olsuın bakalım neler hissedeceksin

• Allah sana hayırlı evlat versin o zaman.

Yükleniyor...