Eşcinsel olduğum için dışlanıyorum?

Herkes bana adeta bir canavarmışım gözüyle bakıyor. Sanki tek özelliğim eşcinsel olmakmış gibi. Sanat, bilim, edebiyat yönlerinde kendimi her ne kadar geliştirmiş olsamda beni sadece eşcinsel kimliğimle tanıyorlar. Erkek arkadaşlarım sanki her an onlarla cinsel münasebete girecekmişim gibi hissediyorlar. Bilmiyorlar ki sevdiğim tek biri var ve onun dışında gözüm kimseyi görmüyor. Kız arkadaşlarım da sır deposu olarak kullanıyor beni. Bütün dertlerini bana anlatıyorlar. Sanki eşcinsel olunca tüm dertlerine derman oluyorsun. Tabii eşcinsel olmanın artı yönleri de var. Sosyal etkinliklerde ve topluluklarda adeta bir ikon oluyorum. Liderlik yönüm üst safhada olmasına rağmen arkadaş ortamındaki muhabbetlerde sadece "eşcinsel" oluyorum. Ne yapacağım hakkında en ufak bir fikrim yok ve yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

0|1
18|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ah Güzel ikonum benim. Seni olduğun gibi göremeyen gözler, ve sadece eşcinselliğini gören o gözler ne derece samimiler merak ediyorum. Aslında biraz bilgisizler gibi geldi bana yani cahiller. Eşcinsellerin sürekli seks yaptığını düşünen tipler sanırım senin arkadaşların, ya da çevrendekiler. Sen tepkini net bir şekilde vermediğin sürece, bu yazdıkların şarkının nakaratı gibi tekrarlanıp duracak.
    Kız arkadaşlarının sana dertlerini anlatma sebeplerini sana güvenmeleri olarak görüyorum. Tabiki dertlerin hepsine derman olamazsın ama dert anlata anlata azalır, sevinç ise paylaşa paylaşa çoğalır. Benim felsefem budur.

Arkadaş ortamında sana bu kadar ayrımcılık yapılıyor olması, aslında seni tamamen kabullenmediklerini gösteriyor bana. Tam olarak kaç yaşındasın bilemiyorum ama 17-25 diye tahmin ediyorum.
    Söylediğim gibi arkadaşlarınla bu konuda ciddi bir konuşma yapmazsan bu konu tekrarlanacaktır. Buda sürekli bir stres, sürekli dışlanmışlık hissi ve üzüntü verecektir sana. Ama seni üzmeye hakları yok.
    Sen sadece tek sevdiğin kişiyi düşünüyorsun ve ona asla ihanet etmiyorsun. Fakat hetero arkadaşların, sevdiklerinin yanında kimleri düşünüyorlar, ve nasıl ihanetler içindeler.
    Bence homoseksüel insanlar, heteroseksüellere göre, ilişkilerine daha sadıklar. Ben ilk erkek arkadaşımla yaklaşık 4 yıl kadar beraberdim. Sonra başka şehre taşındıkları için ayrılmak zorunda kaldık. O zamanlar çok küçüktük, atlayıpda gidemiyorsun yeni bir hayata. Ama birbirimize gayet sadıktık.
    Neyse çok uzun yazdım, yazdıkça yazası geliyor insanın. Sen çok değerlisin, ve temizsin güzelim. Ama unutma, kimsenin seni dışlamaya, seni ezmeye, eşcinsel olduğun için sana canavarmışsın gibi bakmaya hakkı yok...

Sevgilerle güzelim...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Çünkü anlamıyorlar. Türkiye için konuşacak olursak çok uzun bir süre de anlayabileceklerini sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Sende onları dışla. Onlar seni kabul etmiyorsa sende onları kabul etme. Sanki dünyanın sonu eşcinsel olmuşsun ne olmuş? Onlara ne yani...

1|0
    0|0
  • Türkiyede yaşadığın icindir üzülme tatlım seni ciddiye almayan insanı zaten kimsenin ciddiye almamasi gerekir

0|0
    0|0
  • sahsen ben dınen lanetlenmıs oldugunz ıcın dıslıyorm sızı

2|1
    0|0
  • Türkiye gibi bir ülkeden bahsediyoruz burada ne yolunda gidiyor ki... insanlar belli durumları yaşamadıkca anlayissizligi kendine kalkan yapmışlar. Muhtemelen girdiğin ortamlardaki insanlar henüz belli seviyeye gelmiş insanlar değildir ya da inancı gereği bunu böyle kabul etmiş birylerdir. ayrıca bu senin kimliğin seni sen yapan bu. takma kimseyi.

0|0
    0|0
  • Açıkçası dinim gereği ben eşcinselliğe karşıyım. Bu sapık ruhundan kurtulmaya bak bir an önce. Doğan gereği erkeklerden değil kızlardan hoşlanman gerek tedavi ol

1|0
    0|0
  • Bence bu durumu espri konusu yap dalga geç insan kendisiyle barışık olup dalga geçebiliyorsa popülerdir benim arkadaşımda eşcinsel ama biz onu dışlamayız çünkü o kendisiyle dalga geçer espri yapar ve ortamı neşelendirir

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarını değiştirmeye başla ufaktan. Yapacak bir şey yok başka. Dostum diyebileceğin bir kişi olsa yeter de artar zaten takma kafana...

0|0
    0|0
  • Boşver milleti sen

0|0
    0|0
  • Bu senin isteğin Ve onlara bunu anlat. Arkadaşlarına sadece arkadaşız sizle vb şeyler söyle. Yurtışına falan kaçabilirsen kaç derim. Orada bu tür şeyleri daha normal karşılanıyor.

0|0
    0|0
  • Seni sadece sen olduğun için kişiliğin için ya da ne biliyim iyi bir arkadas olduğun sevenlerle takıl

0|0
    0|0
  • Burası Türkiye kardeş ne bekliyorsun? Senin yapman gereken bir şey yok. İnsanların bu önyargılardan arınması gerek.

0|0
    0|0
  • cahillikten başka bir şey değil zaten onların yaklaşımı, insana insan olduğu için değer vermeyenleri çevrende tutmana gerek yok zaten

0|0
    0|0
  • İçinde bulunduğunuz toplum böyle düşünüyor malesef. Dertleşmek istersen mesaj atabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Senin adına çok üzüldüm ama canım kardesim doğru düzgün bir şey de dgil Allahın gazabindan korun

0|0
    0|0
  • valla bu erkek görüntüsündekilerden korkulur dışarda sorsan hepsi erkek gerçi artık çekinmiyolar belli etmekten farkındaysanız erkekler kızlardan hoşlanmıyo hep birbirleriyle takılıyolar valla evlenirken bin defa düşünmek lazım

0|0
    0|0
    • 3ay

''valla bu erkek görüntüsündekilerden korkulur''
      bazı eşcinsel erkeklerin bazı hetero erkeklerden daha çok adam olduklarını biliyor muydun?
      geçmiş olsun bu arada..

• Türkiyeden kaçman lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• slklar onlara gününü gösteririm ben

0|0
    0|0
  • bir 5 seneye kadar eşcinsel olmayanlar ve desteklemeyenler dışlanacak zaten. Homofobik diye diye insanlara baskı uygulanıyor. Yanlış yapıp gizlemek uyanmak bile erdemdir. Ama yanlışı yapıp bide utanmadan sıkılmadan yaşasın lgbt diye sokaklarda naralar atmak. İşte hayasızlık bu

1|0
    0|0
  • Sevgili kardeşim,
    Bu Dünya'da yaşadığımız her an son anımızdır aslında. Verdiğimiz her nefes son nefesimiz. Zamanla insanları takmamayı öğreniyor insan. Çünkü ahlak dersi verenlerin aslında ne kadar ahlaksız olduğunu görüyor. Din ve Peygamberlerin hayatına girmek bile istemiyorum burada ki, onlar ahlaksızlık abidesi zaten. Günahta , sevapta sensin bu Dünya'da. Bu Dünya'da birtek kendisine karşı sorumludur insan. Çünkü Allah insana o aklı, ruhu ve vicdanı vermiştir. Bu Dünya'da insanlar birbirine Sırat Köprüsüdür aslında. Hangimiz kimbilir hangimizin Cehennemiyiz bilinmez. Benden sana tavsiye, ciddiye bile alma. Nasıl mutluysan öyle yaşa ve unutma, verdiğimiz her nefes son nefesimizdir aslında.

0|0
    0|0
  • Doğuştan böyle hissediyorsan senin bir kabahatin yok.

0|0
    0|0
  • İşte trajikomik hayatımız haketmiyoruz biz bunları 😑

0|0
    0|0
  • Kimin ne dediğini boşver onlar seni disliyosa sende onların ne dedigini umursama adam yerine koyma

0|0
    0|0
  • bizim ülkede eşcinsellik kabul görmeyecek kardeşim. fazla bir şey bekleme.

0|0
    0|0
  • Çok yaşa lanet olası pislik !!!

0|0
    0|0
  • Homofobik çevreni değiştir.

0|0
    0|0
  • normaldir.

0|0
    0|0
  • gizlemeyi öğrenmelisin ;)

0|0
    0|0
  • Bakma sen onlara eşcinselliği hiç savunmuyorum ama eşcinsel olanada diyecek lafım yok herkesin kendi kararı tabi.
    Bence diğer erkeklere göre kimseye bir zararı yok eşcinsellerin, Eşcinsel olupta bir kıza tecavüz edip öldüreni hiç duymadım ama eşcinsel olmayıpta bir kıza tecavüz edip öldüreni heralde yılda 3-5 kez duyuyoruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...