Çalışma arkadaşlarımla ilişkilerim?

bir tekstil firmasının muhasebe bölümünde çalışıyorum departman olarak insan kaynakları ile çok sıkıyız yemeklere beraber çıkarız dışarda görüşürüz hepimiz birbirimizi severiz ama çok tuhaf davranıyorlar. hangisi işine nasıl gelirse ona karşı iyi veya kötü davranıyor. Hepsi benden büyük ablalarım olduğu için sakin kalmaya çalışsam da çoğu zaman başaramıyorum benden sonra küçük olan da benden bir yaş büyüktür mesela hepsi benden büyük. Ver yengeç burcumun vermiş olduğu bir özellikten dolayı da sakin kalamıyorum alınıyorum bazen konuşmuyorum bazen ağlıyorum bu eskiden daha fazlaydı o huyumu attım çoğunlukla ama hala biraz kaldı. Sizce bu gibi durumlarda nasıl davranmam gerekiyor.

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmediğin ve mutlu olmadığın bir işte çalışma bence. Hayat böyle geçmez. Ama işe yeni girdin büyük ihtimalle bir süre sana çömez muamelesi yaparlar sonra birden kesilir ve işler rayına girebilir.

1|0
    0|0
    • Ortamımı seviyorum ama bazen neden böyle davrandıklarını anlayamıyorum bazen birşey mi yapıyorum acaba diye düşünüyorum

• Her zaman Rahat olmaya çalış. Fazla kafaya da takma oluruna bırak bir de öyle dene."amaaan neolcak sanki"der gibi.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...