Eşcinsellere karşı neden tepkilisiniz?

Bu soruyu sorduğum için belki bana trol diyenler olacak, kızanlar olacak ama lütfen önyargısız bir biçimde dinleyin beni. Ben eşcinsel değilim ama toplumumuzda nedense eşcinsellere karşı bir nefret kin var. İnanın ki onlar kendi istekleriyle yapmıyorlardır bu işi. Doğuştan gelen hormonal bir durumdur. Birçok eşcinsel arkadasım var sırdaslarım hepsi. Daha güvenilir oluyorlar, insancıl, sevgi dolu insan oluyorlar. Yani böylesine cıvıl cıvıl hiç kimseye kötülüğü olmayan, kendi elind eolmayarak sırf kendi cinsine ilgi duyuyor diye, niye bu insanları dışlıyoruz? Ayrıca bir eşcinsel, erkekleri ele alırsak her erkeği gördüğünde aşık olmuyor kendinizi koruyup elini eline değdirmekten kacınmanıza gerek yok. Onların da bir beğenme duyguları var. Lütfen küfürsüz, hakaretsiz bir biçimde saygı çerçevesi içinde bu konu hakkındaki görüşlerinizi belirtirseniz memnun olurum. Teşekkür ederim herkese.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• bazı erkek fahişeler yüzünden yanlış biliyorlar eşcinselleri. bendede bir sefer 20 yaşlarımda bir erkeğe aşık olmuştum halen onu düşününce çok mutlu oluyorum hiç cinsel ilişkide yaşamadık sadece aramızda tutku vardı sonra bir erkeğe aşık olamadım seçiciliğimden kaynaklı olsa fgerek. utanmıyorum ama hep gizlerim bahsetttiğim o ortalıkta gayim diyip herkese asılan tipler yüzünden.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• tepkili değilim birçok eşcinsel arkadaşım var

1|0
    0|0
  • arkadaşım emin ol elinde tespih kirli sakallı gezen ağır abi rolündeki insanlar toplum içinde namus bekçiliği ve eşcinsellere tepki gösterir ama bunların bazıları kendısı de eşsinsel ilişki yaşar bir travesti ile sohbet etmiştim sizin ağır abi bildikleriniz bizim altımıza yatar demişti :)

0|0
    0|0
  • Haklısın canim

1|0
    0|0
  • Tepkım yok ne bokk yiolarsa yesinler

0|0
    0|0
  • insan insanı hiç siker mi diye lafıma başlayım :) bence saçma eğer hem cinsimizden hoşlanacak olsaydık allah 2 cins yaratmazdı insanı erkek ve bayan olmak üzere saçmalık burada başlıyor

0|0
    0|0
    • bak bir yöndne haklısın iki cins yaratılmazdı ama o hormonsaldengeyi kişinin içne yerleştiren yine Allah değil mi? ayrıca bir erkek bayanla cinsel ilişki yaşarken insan insana olmus olmuyor mu?

• detaydakileri iyi yazmısım daha soruyu paylasmadan böyle tepkiler alacagımı biliyordum. sorun bende veya değil ne gerek var buna. en yakın arkadaslarım ne sıkıntılar cekiyor biliyor musun

• herşeyin tedavisi var onu bilin başından ne geçtiğini bilmiyorum psikoljik bir destek alısın bence

• Dişi eşcinselleri seviyorum da erkekler bize de yükseliyor falan olmuyor yani.

0|0
    0|0
  • ben tepkili değilim herkes istediği gibi olabilir umrumda değil... Ben anlayışla karşılıyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsana saygım var benim. Allah yaratmış herkesi, yargılamak bana düşmez. Kiminle yakın olucağıma arkadaşıl ediceğime kendim karar verir tercihi bu yönde olan insanlarla yakın olmayı tercih etmem.

0|0
    0|0
  • Kimse kimseye saygı duymuyor

0|0
    0|0
  • Tepkilerini ve ön yargılarını s*kiyim saygılar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...