Katılıyor musunuz bu resimlere?

Katılıyor musunuz bu resimlere?

Şimdi herkes diyecek ki, "Asla bir kadını kıyafetine göre yargılamam!"
Dürüst olun gençler.
Sokakta süper mini bir etek giymiş kadın görünce herkes aynı şeyi düşünür.
Ki ben, sırf millet benim hakkımda yanlış bir şey düşünmesin diye diz üstü şort bile giyemiyorum! Mini etekleri falan geçin yani!

Evet, kadınları kıyafetine göre yargılamamak gerek ama yargılıyoruz, yalan söylemeye gerek yok.

Güncellemeler:
Görüşler üzerinden kavga edip birbirinize hakaret etmeyin. İki tarafı da engellerim.

5|4
21|44

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kızın nasıl giyindiği ne onun karakteri ne de namusu hakkında hiçbir bilgi vermez. Ben sadece açık giyen kadınların diğer bütün kadınları da cinsel obje olarak çağrıştırmasına karşıyım.
    Toplum olarak insanları dış görünüşüne, giyinişine, zevklerine, inancına, ırkına göre yargılamamayı öğrenemedik.

7|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kıyafetle yargılamak tabiki yanlış ama minicik etekle derin göğüs dekolteylede kimse sokakta özgürlük beklemesin abi bana bunu hiçbir mantık açıklamasın

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• İşte bizi anlamadığınız tek nokta burası. Doğamız gereği daha çok kadının vücudundan "cinsellik" anlamda etkileniyoruz. Bunu bazılarımız kontrol edebiliyor, bazılarımız ise kontrol edemiyor ve ister istemez sizi bu tür kategorilere koyuyoruz. Belki siz süper mini etek, süper mini şort giymeyi seviyorsunuz ama toplum içinde giyerseniz kendini kontrol edemeyen erkeklerin hedefi olmayı da göze almışsınız demektir. Ne kadar iyi bir ailede yetişmiş olsa bile dürtülerini kontrol etmek kendisine kalmış bir şey. Öyle giyinmiş birisine baktım ama cinsellik anlamda hiçbir şey düşünmedim, "İnşallah başına bir şey gelmez." diye düşündüm. Bu sadece Türkiye'de geçerli olan bir şey değil, dünyada ki her erkek için geçerli olan bir durum.

2|1
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/BDGGvD.png Onu beyni bos yobaz insanlar düşünür anca

7|1
    0|0
  • Cahil düşüncelerin ürünüdür bu resimler. Sizlerin sayesinde her gün sınavdan geçiyoruz. Bizim tesettürümüz göz kapaklarımız. Görsel tahrikimiz var. Elimizde olan bir şey değil doğamızın bize verdiğidir bu. Ayrıca düzgün bir kadın mini giymez. Olay budur.

5|0
    0|0
    • işte bir erkekten duyduğum en güzel cümle hayatımda ikinci kişiden duyuyorum bunu erkeğin tesettürü gözleri👏🏻👏🏻👏🏻

• @bukett8634 Ne yazık ki normal şey bile artık inanılmaz geliyor. Günümüzde uygulama az olduğu için duyulduğu zaman doğru düşünceli kişiler sevinir ve hatta olduğu yerde tebessüm eder. Bu güzel, saf inançtan ve temiz duygulardan kaynaklanır. Allah'tan herkesin böyle olmasını dilerim. Bizi doğru yoldan ayırmasın. Hata yapacağımız sırada bizlere dur desin.

• Aminnnn 🙏

• daha güzel tarıf edılemez ama bazı kelımeler yersız.. cagdas ne demek modern ne demek.. çıplaklığa kalmışsa modernlik ademle havvadan daha modern cagmı var.. baldırı görünen bır hatunla cıddı bırseyler düşünecek ınsan sayısı elın parmağını geçmez.. kım ıster sevdıgı kadının zıynetı gorulsun heryerde..

1|0
    0|0
  • Sadece ikinci resim biraz doğru gibi. Ayrıca hiçbir resimdek namuslu olan yerlere katılmıyorNe o öyle ötekiler namussuz der gibi. Hoş değil.

1|0
    0|0
  • Resim değil fotoğraf. Katılmıyorum.

7|0
    0|0
  • Kadının kıyafeti niçin giydiğine bağlı bir kendisi için giyinen insan vardır bir başkası için giyinen vardır ben poponu açıp milletin ağzının suyunu akıtana her türlü hitabı layık görürüm burdaki amaç önemli tayt giyip kendini rahat eden insanda var tayt giyip yarığını reklam edende zira bütün giyim kuşam konusunda düşüncem böyle tayt olsun etek olsun. Ha bu resimlere kesinlikle katılıyorum diyenleri de samimi bulmuyorum bir hayat kadınının bilekte etek giydiğini hiç duymadım kendini pazarlaması arzulatması gerek çünkü yorumlarda katılanları boşver bir mini giyen görmeye dursunlar dipleri düşer benim hemcinsim ben bilirim hepsi öyle olmasa da çoğu öyledir.

2|0
    0|0
  • Açık konuşalım Ağzında sakız cak cak sakız çiğneyen ağzını gevşete gevşete konuşan adım atarken dantelli iç çamaşırını göstermek için poposunu yarımşar metre gere gere yürüyen ve geniş asklı tişötlerin altına alevli sütyenler giyen kızlara ben Fa**şe derim.

2|1
    0|0
  • Sevdiğim kadın kısacık etekle gezerse kırarım dar giyerse kırarım bu kadınlar kendini güzel göstermek isteseydi çuval giyer gene bunu yaparlardı.

Maksat erkekler baksın diye ve kusura bakmasın kimse de o boyda giyen biri ne kadar zor olabilir ki? Yolunudasınız alayınız da hangi yol bakalım

3|0
    0|0
  • Bir kadının giyim tarzı onun namusunu belirlemez. Bunu üniversitede yaşayarak görmek acı mıdır, mutluluk verici midir bilinmez. Ama kapalı olup da türlü türlü halt çeviren de gördüm, mini etek giyip de erkeğe sırf laf attığı için onu rezil edip alnı ak dolaşanı da. Umarım bu algı kırılır.

0|0
    0|0
  • İnsan ulaşamadığı kişiye her zaman hakaret eden yaratıktır genelde dişilere kullanır erkekler

1|0
    0|0
  • Bence bu resimler doğru. Ve bir kadını kiyafetinin dekoltesine göre yargilarim. Dekoltesine göre ama... teshirciligin lüzumu yok.

1|0
    0|0
  • kıyafet değil o kişinin tavırları belirler nasıl biri olduğunu tamamen kapalı ama işveli resmen hadi sevişelim diyen kadınlarda var fızıgı oldukça güzel dekolteli mını etekli olup gayet ciddi sadece kendıne yakıştırdığı ve sevdıgı için gıyınen kadın da var dış görünüşe aldanmamak gerekir

1|0
    0|0
  • Yargılamak benim işim değil herkes kendinden mesul kim ne istiyosa onu giyer

1|0
    0|0
  • Yargıların tabi kardeşim benim annem başörtüsüyle gezip kizkardesim edebiyle giyinirken dışarda bir karış etekle gezip ben namusluyum diyenin namusundan şüphe ederim yargilarim kimsenin ne dediğini de umursamam

3|0
    0|0
  • Geri kafalı falan demem.
    Bir kız ne kadar kapalı namuslu edepli olursa gözümdeki değeri okadar artar.
    Ne kadar açık olursa arkadaşlığımı bitiririm. Sevmem.
    Dizinin üstünü geçmeyecek giysi giyen kızları çok seveim tam evlenmelik :D

1|0
    0|0
  • Yargılarım, yargılarlar. Erkekler kanka gibi giyinince herkes yargılıyor ve bu normal karşılanıyor. Aynı şey kadın için de geçerli. Her şeyin yeri var.

2|0
    0|0
  • Karakter karakter

1|0
    0|0
  • Yargılamak kişilerin doğduğu yetiştiği gördüğü egitime baglıdır diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • her kadin bir sekilde fahise olmustur

1|0
    0|0
  • Toplum bu yapcak bişey yok

1|0
    0|0
  • Bİşm okulda bu soğukta mini etek giyen gördüm ortalıkta grip salgını var ve bacaklarını soğuk tutarsan kısır kalırsın bunu bilmen gerekiyor

1|0
    0|0
  • Ben yargılamıyorum. Çok açık saçık olunca kötü şeyler düşünüyorum sadece. :) Önemli olan ruhu fahişe olmasın. 😄

1|0
    0|0
  • hıc yargılamadım ama gereksız dıye dusunuyorum mını etek asırı dekolte her seyın yerı ve zamanı var dıyorum

1|0
    0|0
  • kısmen evet

1|0
    0|0
  • beni ilgilendirmez.

1|0
    0|0
  • Hani kaşar fahişe olarak değil tabikide ama herkesin yetişme tarzina ailesine uygun bir görüşü vardır. Kesinlikle boyle birşey diyemeyiz. Sadece seks objesi olarak görülebiliyor.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Çok haklı bence

1|0
    0|0
  • evet yargılıyoruz ama kadınların genelide kıyafetine uygun davranmıyo mu zaten

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 20

• katılıyorum. herkesın dengıne gore oldugunu dusunuyorum cevremden gordugum kadarıyla eger bır erkek ıckıcı zınakar asırı rahat genısse mını etkelı kızı kabul eder normal gozuyle bakar yadırgamaz. eger namaz kılan dındar bır aılenın cocgu ıse yadırgayarak bakar.

2|0
    0|0
  • Valla aşırı açık giyiniyorsa biri bende normal karşılamıyorum. Tamam açık giyebilirsin ama onunda bir sınırı vardır. Etek giyersin de kıçını gösterecek kadar kısa olmaz mesela. Askılı giyersin, hafif dekolte açarsın ama memelerinin tamamını da görmeyelim bir zahmet. Gerisi tamamen normal gelir bana

1|0
    0|0
  • Katılmıyorum.

1|0
    0|0
  • Evet doğru ama o kadar mini de fazla mık bazıları hötünü gösteriyor ne anlıyorlar?

2|0
    0|0
  • Kayseri de yaşayınca ister istemez yargılıyorsun yani.

1|1
    0|0
  • çok doğru konuşmuşsunuz gerçekten resimler çok mantıklı. ne kapalılar görüyoruz nasıl fettan sinisiler arkadan herşeyi yapıyolar ya da ne açık bayanlar görüyoruz ne haltlar yiyolar. bu yüzden insanı başı açık kapalı diye yargılamamalı. içimzde iyimizde çok kötümüzde.

1|0
    0|0
  • Byanların vücudu en guzel yaratmış yüce yaradan her kıymetli şey pahalı mücevherler açık bulundurulmaz çalınır diye kasalarda muhafaza edilir bence bu biİm içinde gecerli elbette bu yargıya karşıyım ama çok açık giyinmek tacize yol açıyor malesef

1|0
    0|0
  • Her ne kadar sacma olsa da maalesef durum boyle

1|0
    0|0
  • Birazdan cahilgiller gelir...

1|0
    0|0
  • Düzgün, modern, sıkıcı benim ölçülerim buna göre fakat günümüz insanları böyle düşünüyor beyinlerini ve düşüncelerini değiştiremeyiz daha sağlıklı düşünen zihinlerle dolu bir toplum dileği ile...

1|0
    0|0
  • Buna göre ben yolluyum o zaman sıkıntı yok kimin ne dusundugu seyimde değil asıl böyle dusunenler fesat

1|0
    0|0
  • yanlis ama biz de yapiyoruz evet :D

1|0
    0|0
  • ama giyilcek seyler giyilcek seyler var gidipte poponu göstermenin anlamı yok.

1|0
    0|0
  • Bence bunu erkek beyni icin yapmalilar.

1|0
    0|0
  • Birazdan Cübbeliahmethocagiller de gelir wow haram derler 😂

1|0
    0|0
  • Ne kadar saçma bir zihniyet

1|0
    0|0
  • Saçma bence

1|0
    0|0
  • fotoğraftakiler kadar da değil katılmıyorum