Eski sevgililerim yüzünden oğluma koyacak isim bulamıyorum. Fikir verir misiniz?

Bütün güzel erkek isimleri eski sevgilimden biri eşim hepsini biliyo mal gibi hepsini söyledim. Şimdi koymaya kalksam olay çıkartır

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım güzel, kulağa hoş gelen, anlamlı erkek isimleri kafadan 5000 tane falan vardır. Senin gözünden kaçan bir isim çıkar mutlaka. O kadar da çeşit toplamamışsındır. Aynı isme sahip sevgilileri de hesaba katarsak sevgili sayısı 20.000 civarına gelmedikçe isim tükenmez. Ne bileyim öyle 50-100 isim olan bir dil de değil ki Türkçe. Hadi hiç bir şey bulamadın eski hükümdarlardan Bögü Han vardır, onun adını koy. Son 1300 yıldır falan pek kullanan yok, bu isimde bir erkek arkadaşın olmamıştır herhalde. :D

0|0
    0|0
    • Aynen yok o isimde :-D ama kulağa hoş gelmiyo

• Zeyd denilince aklıma Haris ismi geldi. Ülkemizde pek kullanılan bir isim değildir, en azından son dönemde pek görülen bir isim değil. (Muhtemelen Zeyd bin Haris'ten aklımda kalmıştır.)

Bunun dışında aklıma cidden bir şey gelmiyor. Biraz zor bir isim.

• Düşün biraz haris olmaz

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Evet malliginin sonucu bu olur işte..

1|0
    0|0
  • Çağan koy çağan

1|0
    0|0
  • Onun Bunun koy.

0|0
    0|0
  • denız demır koy

0|0
    0|0
  • Katalog gibi kızsın desene

1|0
    0|0
  • Fatih - Tolga - Hakan - Umut - Alparslan - Atilla bunlar güzel isimler.

0|0
    0|0
  • O kadar genissin yani

0|0
    0|0
  • Onca erkekle çıktığına birşey demiyorda koyacagin isme mi laf ediyor? İronik.

0|0
    0|0
  • Baskasını likoy ozman

0|0
    0|0
  • Dikiş tutmaz bu tane daha. Anladık çok sevgilinn olmuş bravo sana 😊

0|0
    0|0
  • Micheal koy zenci ismi dicemde kesin zenci gecmisinde vardir

0|0
    0|0
  • kocana sor o nediyor? isim konusunda adını o koysun. koysunki huzurunuz kaçmasın.

0|0
    0|0
    • O şimdi babasının adını falan koyar :-D 1 0 yenik başlamasın oğlum

• arkadaşım işin çok zor senin ortak bir karara varmanız lazım ama çocuk isimsiz kalacak bu gidişle. :)

• Hayırlısı

• Devrim Ata

0|0
    0|0
  • Tutankamon nasıl?

0|0
    0|0
  • Esin koysun o zaman

0|0
    0|0
  • okadar cok he

0|0
    0|0
  • kaşarlık yapmasaydın sende

0|0
    0|0
  • Oglunun babasi bellimi? isimden önce bu önemli!

1|0
    0|0
    • Ne M. l adamlarsınız ya sizin bacılarınız her sevgilisinin koynuna girmiş olabilir ama ben ilk eşimle oldum

• Zekası kıt insanlara laf anlatmıyorum ne istiyosan anla

• Zekam saglam pabuc olmadigini söylüyor, kocan gibi saf veya genis olmamam gerektigini biliyor..

Kızlar Ne Diyor 10

• Baran, Ediz , Savaş, Nuray , çağdaş, devrim , Sinan vb.

Not : Hangi cesaretle söyledin Yavvv bak bahse varım yarın öbür gün kavga etseniz yüzüne vurur.

0|0
    0|0
    • Çok kavga ederiz ama yüzüme hiç vurmadı umarım bundan sonra da vurmaz ki vurmayı denerse zararlı çıkar bir kere nişanlıyken eski sevgilimi katmıştı bende o senin gibi kaypak değildi özü sözü birdi demiştim yaklaşık 3 gün konuşmadık ama o günden sonra kimseyi katmadı :-D

• Waow dişlisin.

• Yiğit?

0|0
    0|0
  • Başka isimi yok sanki

0|0
    0|0
  • Senin de işin zor tabi

0|0
    0|0
  • Muhammed Efdal koy eminim bu isimde sevgilin olmamıştır

0|0
    0|0
  • tarık olabılır

0|0
    0|0
  • Abdülrezzak :D Ahah şaka yapıyorum. Arda, emre, mert, poyraz, ibrahim, erhan, semih

0|0
    0|0
  • Milli takımı kurmasaydin kurdun diyelim niye anlatiyon. Birak kocan koysun bacim

0|0
    0|0
  • Berk emir bora ege mert guzel isimler canım bir de bunları dusun

0|0
    0|0
  • Sende ülkenin yarısının altındaydın herhalde evlenmiş bir de

1|0
    0|0
    • Kendinle karıştırma beni ben ilk eşimin altına yattım anlaşılan sen her sevgilinin altına girmişsin

• Oo yatmadıysan mesele yok o zaman herkesin eskisi olmak problem değil yani bide çocuğuna koyacak kadar da midesizsin.. Ülkenin telefon rehberi sende belliki

• Ya he he

Yükleniyor...