Annemden 20 tl istedim babandan iste dedi babam bir ton laf etti vermedi lanet olsun dedim haksızmıyım?

Bugün cuma biliyorum ama film izleyip 2 tane bira içecektim ki daha önce izin veriyorlardı cumayı bahane ettiler gece kullandığım ilacı bahane ettiler abime yağdırılan paralar oluyor ağrıma gitti.

Güncellemeler:
Cuma veya cumartesi asıl olan içmek istediğim içki değil, ömrümden kayıp giden günlerin heba olması.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Çalış gocunma.

0|0
    0|0
    • Doğru çalışmam lazım lakin nihayetin de elbette çalışacağım. Lakin bu iş amelelik olmayacağı için biraz sabretmeliyim.

• Olabilir. Ama deneye deneye goreceksin. Yas ilerledikce de ustesinden gelmeye calisacaksin

• Bence daha da kalbim taşlaşacak ve ben yalnızlaßacağım.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Doğru olanı yapmışlar

0|0
    0|0
    • İyiliğimi istiyorlar ora da haklılar fakat ayda yılda bir yaptığım bir eylem sende genç olarak beni anlamalısın.

• Orası muhakkak ama sen kendinden sorumlusun kimseyi bir kenara bırak orada ben yaptıysam herkes yaptı da demeyeceksin. Benim niyetim de amel çetelini tutmak değil zaten sadece ailen doğru olanı yapmış sakinleş büyütme kırdıysan git gönüllerini al ki gençsin taşı sıksan suyu çıkar gir bir işe çalış madem

• Tavsiyelerin için teşekkür ederim. Ailemi kırmadım kırılan benim. Allah affetsin diyorum. Ben affetmiyorum.

Erkekler Ne Diyor 1

• haklısın. yazıklar olsun onlara

0|0
    0|0
Yükleniyor...