Çocuk kalabilmek sizin için neyi ifade ediyor?

Kimisi için iyi kimisi için kötü kimisi için buruk. Çocukluk küçük bir şey gibi gözüksede anlamı bir yere sığmayacak kadar büyük.

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• İçimizdeki çocuğu öldürmemeyi ya da iyiliğe halen inanabilmek ya da Masumiyet ini kaybetmemek ya da ruhunu şeytana satmamis olmak ya da halen insan olmak insan kalabilmek (hayatın bütün acımasızlığına rağmen)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Evet işte aradığım kan.. Çok katılıyorum size :) Kimse çocuk kalamaz, ama çocuk kalanları niyeyse küçümsüyorlar :/

1|0
    0|0
  • Eğer bir gün Çok zengin olursam
    Çocukluğumu geri alacam büyüklük sizde kalsın :)

1|0
    0|0
  • Mutluluk ve Enerji

1|0
    0|0
  • Ben çocuk kaldım biraz ))

1|0
    0|0
  • çocuk kalabilmek zeka işidir

1|0
    0|0
  • malatya nasıl

1|0
    0|0
    • Yersizce. Malatyalı olmam gerekmiyor yazdım diye.

• Sorumsuzluğu

0|0
    0|0
  • cocuk kalabilmeyi ifade ediyo

0|0
    0|0
  • saflığı

0|0
    0|0
  • cocuk kalmana izin vermezler elbet biri buyutur seni o zaman hem buyutenden hemde buyuk olmaktan nefret edersin sonra hiçbir zaman cocuk olamazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Cocukluk deyince aklima kucuk evimiz gelir balkonunda bebeklerimle oynadim

1|0
    0|0
  • çocuklar her zaman içlernden geldiği gibi davranırlar ve en ufak seylerden bile mutlu olup eglenebilrler ama buyuk insanların çoğu suratsız ve mutsuz bence cocuk kalabilmek o neşeni yitirmemek.

1|0
    0|0
  • halen 16yasindaki cocuklardan selam tanisalim mi gibi mesajlar almak uzuyor acikcasi.. ruhum buyudu ama bedenim halen cocuk

1|0
    0|0
  • Hala cocuk gibiyim 😄 birsuru ayicigim var gordugum her oyuncagi inceliyorum falan. eski sevgilimle bir avmde baya oynamistik oyuncaklarla herkes bize bakiyodu 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Masumiyet iyi niyet

1|0
    0|0
  • Saflık masumiyet ve dünyayı kocaman bir lunapark zannetmek galiba :)

1|0
    0|0
  • Saf duygular masumiyet

1|0
    0|0
  • hayal kırıklıklarıyla dolu yetişkinliğinden ve sefil hayatından uzaklaşmak için o el üstünde tutulduğu çocukluk yıllarına sığınmak...

0|0
    0|0
  • TERTEMİZ"

1|0
    0|0
  • Mutluluk ve coşku

1|0
    0|0
  • hihiihi diye gülmek bence

1|0
    0|0
Yükleniyor...