Kendimi ezik hissediyorum?

Tatile gidecegiz esimle güzel bir otele simdiden rezervasyon yaptiriyor kendisi kültürlü girisken daha önce girdiigi ortamlar ama ben öyle degilim daha hic gitmedim ne yapilir nasil davranilir. Yani kendimi pek ifade edemedim anlayanlar yardimci olursa sevinirim?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol, eşin seni öyle kabul etmiş zaten başkasına bir şeyler ispatlamana gerek yok ki

1|0
    0|0
  • herşeyin bir başlangıcı vardır. bunları düşünmen bile senin boş bir insan olmadığını gösterir. eşinle konuş yardımcı olsun sana bunda utanılacak birşey yok herkes herşeyi anasının karnında öğrenmiyor sonuçta :)

0|0
    0|0
  • Evden çok otelde kaldım bir kaç tavsiye verebilirim
    Otelde sizi karşılayan bellboy eşyalarınızı taşımak isteyecek taşımasına musade et resepsiyona gidince kimliğini çıkar kimlik ile otel girisinizi yapıyorlar öğle yemeğini hangi restoran da olduğunu sor ve saatlerini sor eşyalarınızı odaya taşıyan bellboya bahşiş vermeyi unutmayın eşine hatirlat aklına gelebilecek her turlu soru için odadaki telefon ile resepsiyonu arayıp bilgi almaktan çekinme

0|0
    0|0
  • ahat bırak kendını en iyi cozum bu ve kendı gibi davran

0|0
    0|0
  • olduğun gibi ve doğal ol, klimanın kumandasıyla tv açmaya calış komik bir anınız olsun

0|0
    0|0
  • anladım ben seni

0|0
    0|0
  • Çok takılma böyle şeylere kafan rahat olsun tatiline bak

0|0
    0|0
  • Akışına bırak üç günlük dünya sıkılıp çekinerek mi geçireceksin. Sen ölünce seni kim hatırlayacak.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...