Kapat

İsyerinlerimde sürekli hemcinslerim ile sorunlar yaşıyorum sizler yaşanan sorunları nasıl çözüyorsunuz?

Sürekli bir açık arama hata bulma çabaları
Yapılan işten memnuniyetsizlik saçma sapan hareketler
Ben de problem var acaba yoruldum !

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kısmet Etmiş ise MevIa; EI getirir, YeI Getirir, SeI Getirir. Kısmet Etmez ise MevIa; EI Götürür, YeI Götürür, SeI Götürür.

1|0
    0|0
    • Bunlar hep insanların yüreklerine bir nebze olsun su serpmek için söylenmiş güzel sözler :)

• Geçer dedikIerimi gecirdim Biter dedikIerimi bitirdim! Nefret ettikIerimi siIdim,. siIkindim yeter dedim! Geride bıraktıkIarım hesap sormaya kaIkmasın o yüzden bana! Farkında oIduğum için var oIdunuz, vazgeçtiğim için bugün yoksunuz! :( :(

En İyi Kız Görüşü

• iş ortamında hemcinslerimle ben de anlaşamıyorum

1|0
    0|0
    • Kafayı yiyeceğim bu kaçıncı işim :/

• sen bişey yapmasan bile karşı taraftan gelen o hareket ve tepkiler insanı çıldırtıyo

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Sadece sana özgü bir durum değil bu. Çalışan kadınların genelinde olan bir durum. Çekememezlik, nefret falan...

1|0
    0|0
  • Umursamam takma canım

1|0
    0|0
  • butun kadınlar aynı kendılerıyle yarısıyolar senn ısyernde degl sadece bu durum

1|0
    0|0
  • Kadınların normal hallerii..

1|0
    0|0
  • kavga dövüş 😂

0|0
    0|0
  • Vucudun ilgi çekebilirmi :)

0|0
    0|0
  • Sorunsuz dünya olmaz çünkü sende değil hepimi de problem var.

0|0
    0|0
    • Olmalı cidden yoruldum bıktım saçma sapan insanlar ile uğraşmaktan.

• Aman dünyaya bir kere geliyorsun, zehir etme kendine altı üstü 50 sene daha yaşayacağız.
      Kafaya takacak başka birşeyler bulmak lazım.

• küçüklüğüne inmek gerek :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...