Bu kalp falan ne ayak ya harbi harbi site kötü yönde değişiyor haksızmıym?

Çoğu kaliteli üye gitti. Kızlarsoruyor admınleri acaba bunu hiç farketmiyormu bilemiyorum?
Birde şu uygulamalar getirilse.
Şu modluk verilen insanlar ispiyonculuğa göre değilde ne bileyim kaliteye göre verilse.
Çok güzel şeyler olabilir. Bir kişi tanıyorum troll soru soruyor sevgilimin agzıı aclık kokuyor vs vs. diye sorular sorup modluk kasıyor. Bu nedir arkadaş ya abazanlar banlanmıyor. Sus sus da nereye kadar.

3|1
145

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dur hocam şimdi sabah sabah o trol ve ispiyonculuk yapanlara sovmiyim uyku uyucam rahat uyuyayim bari gereksiz insan çoğaldı

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Çok haklısın hiç sevmedim ya

0|1
    0|0
  • Yürü be arkandayız😄

0|1
    0|0
  • bu degisiklik olmasaydi cidden insan alisamiyor. bide gidenler de donseydi keske :l

0|1
    0|0
    • tabi giderler rahatsız ediyolar özel insanlar barınamıyor.3-5 capulcu kaldı onlara iyi diyor milletde. Abazalar revaçta eski bir site üyesi olarak hiç hoşnut değilim.

• Sonuna kadar haklısın. Hele modlar yani o konularda sana katılıyorum Torpil var gibime geliyor :/

0|1
    0|0
  • katılıyorum kaliteli üye kalmadı, üye sayısı çoğaldı çoluk çocuk kaynıyor. Mod olmak isteyenlere ayrı bir kılım zaten

0|1
    0|0
  • Devamlı değiştirip duruyorlar snir oldum

0|1
    0|0
  • Haklısın

0|1
    0|0
  • #sevmedim #sevmedik eski haline dönsün

0|1
    0|0
  • Haklisin 😀

0|1
    0|0
  • Uyeler sirayla isyana geciyor haklilar

0|0
    0|0
  • Ben begendim ama söylediklerine hak veriyorum bir mod kesinlikle örnek olmali.

0|0
    0|0
  • :D :D haklısın

0|0
    0|0
  • twittera bile kalp gelmişti yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...