Alışveriş yaparken ya da yolda taşırken utandığınız sıkıldığınız ürünler var mı?

elinizde taşıdığınız için herkes size bakıyor gibi hissettiren şeyler nelerdir?

ben çiçek taşıyamıyorum. bir keresinde bir tanıdık sipariş etmiş benden almamı rica etmişti. çarşının göbeğinde taşıyordum. nasıl daraldım nasıl daraldım. ne kadar zormuş saklanmıyoda meret çiçeği alırken し (*・∀・)/ böyle olan ben "ayy sevgilim de alsın banaaaa" diye fısıltıyla coşan kızlara kulak misafiri oldukça ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ bu şekle döndüm hele sevgililer gününde sokak ortasında sevgilisini bekleyenleri görünce mideme kramplar giriyor

bir keresindede bir oyuncak ayı taşıyodum ama bildiğin ayı kadar. herkes bana bakıyo terlere karıştım. böyle oyuncak ayı olmaz olsun diye kahretmiştim. biri fotoğraf çekmişti hatta. çok sonra bir kız bana oyuncak ayı hediye etmeye çalışmıştı eve götürüş sürecini hayal edince krize girdim oyuncak ayıyı reddetmiştim. ¯\_(ツ)_/¯

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tuvalet kağiti saklanmiyorda poşete

0|1
    0|0
    • ya tuvalet kağıdı tam bir kabus herkes gerçekleri görüyor aslında :D

• Evet ya herkesin onunla ne yapacagigimi düşündüğünü düşünüyorum

• ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็(ಠ益ಠส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็

• Ben dışarda değilde ped aldığım zaman kasiyer erkekse o zaman çok utanıyorum ya

0|1
    0|0
  • Tuvalet kağıdı 😂 bide sevgilim çiçek aldığında onu taşırken utanıyorum herkes elime bakıyo 😞

0|1
    0|0
    • haha tuvalet kağıdı reyonunda baskasını görünce çok gıcık oluyorum :d

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...