Alkolmetreye üflememekten ceza aldım ne yapıcam?

arkadaşlar trafik kazası yaşadık, bunun üzerine adamın masraflarını karşılamak istedim kabul etmedi trafik polisi geldi alkolmetreyi üflemedim hastahanede ölçülmesini istedim, 2.400tl ceza yazdılar ve 2 yıl ehliyetime el koydular. ayrıyetten hastahanede 0.30promil alkol çıktı ve saat başı 0.15 promil yazdılar olay esnasından 1.5saat geçtiği için 0.52 promil yazılarak 880tl ayrı bir ceza yazdılar olay karışıklıktan ve polislerin sert davranışlarından süre geldiği için bu hallere geldi. iptal ettirmek için dava açtırdım başına gelenler varsa bir yardımcı olsanız ne olur ne olmaz

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Hiç itiraz etmeyip polisten rice etsen sana gerken zamanı verirlerdi 2400 tl cezayı niye yazmış onu anlamadım mahkemeyede versen değişen pek bir şey olmaz devlet soyacak adam arıyor zaten Tuttuğunu öpüyor millete ceza yazmak için insanları taciz eder hale geldiler Sana mahkemede pek hayırlı bir karar çıkmaz yani Ne insanlara ne cezalar yazıldığını gördüm sebepsiz yere Pek bir yırtarın yok gibi ama dene şansını

0|0
    0|0
  • Alkollü yola çıkmasaydın kardeş iyi olmuş haketmişsi n

0|0
    0|0
  • Ne diye uflemedin ki kendin kasinmissin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...