Neden meslegi olan kadınlar kendini yüksekte görüyor?

Siteye yeni biri taşındı avukat bir kadın. Yüzüme bile bakmıyor önümden geçerken ama sitedeki diger calisan kadınlarla şimdiden tanışmış. Çok komplekslisin demeyin cidden ağrıma gidiyor. Kadın suratıma bile bakmıyor. Merhaba diye kek götürmeye korktum. Meslegi olan kadınlar neden havalı?

1|1
30|33

En İyi Erkek Görüşü

• kimseye muhtaç değilim diye düşnüyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• havalı olur cunku toplum statusu yukselıyor sosyallesme cevre para kazanma gıbı
    ha bunlar calısmayan kadınlarla ıletısım kurmaması anlamına gelmez o kısılıkle alakalı fakat kendıne guvenlı durması normal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Ohoo ben bunların ne çeşitlerini görüyorum plazada güvenlik olarak. Patron bana öyle davranmıyor, bu kadınların kompleksleri yüzünden, adamın saygısı karşısında eziliyorum. Hele birde işe yeni başlayan genç ve güzel bir kadın varsa ortalıkta 40 ve üzeri kadınlar, önce bir et sergisi açıyorlar ki sorma yaş yükseldikçe dekolte de yükseliyor, tabi buna bağlı olarak agrasiflikte. Bazen sırf bu kadınlar yüzünden iyiki dünyayı o kadınlar yönetmiyor diyorum asla afları yok özellikle kendi cinslerine.

0|0
    0|0
    • Kiyafetiyle yargilama.

• Ben kıyafeti kastetmiyorum burada, burada kastım rekabet. Bunu kıyafet savaşlarıyla onlar kendilerine yapıyor.

• Salla boşver, eğer hakikaten kafasından bu tip bir şeyler geçiyorsa zaten dengesizin tekidir.

0|1
    0|0
  • Demek ruhunda kanatların var o elindeki akbil ne :)

0|0
    0|0
  • Sen neden tanışmıyorsun?
    Kendini ezik görme tanış.

0|0
    0|0
  • İnsanlıktan nasibini almamış boşver dostum ama sen iyi bir komşu olarak görevini üzerine düşeni yap götür ver
    Allah işi belli olmaz belki pişman olur canı sıkılır
    Özür diler
    Sende hem kendini ve vicdanını rahatlatirsin

0|0
    0|0
  • Karakter meselesi

0|0
    0|0
  • oyledir

0|0
    0|0
  • hızlı koşan atın zibili seyrek düşer

0|0
    0|0
  • avukatlar genelde öyle takma onları..
    ha bir de kadınları şımartıyolar.. yok kalkınmak için kadın çalışmalıymış da yok çalışan kadın kendş ayakları üstünde duruumuş da..
    çalışmayı tercih etmeyen kadın aciz mi? veya memleketinin kalkınmasını istemiyor mu? çalışınca insanlığı kültür seviyesi mi artıyor pehhh

0|0
    0|0
  • hepsi bir değildir ama haklısın bazı insanlar öyle hatta çalışana bile mesleğine diplomasına göre yakınlık kurar sen ondan daha umursamaz olacaksın onun kendını farklı ve seçilmiş insan gibi görmesine izin vermeyeceksin

0|0
    0|0
  • Avukat kadın en nefret ettiğim kadın türü. Hiç sevmem boş ver tanıma. :)

0|0
    0|0
    • Niye sevmezsin

• Valla kadin egolu ama cok iyi bir avukat diye duydum. Herkes övüyor

• Her davada hukuk kitabı açıyorlar başka bir şey yapmıyorlar. Sınava çok çalışan çok not alıyor mantığı.

• Kendini bulunmaz hint kumaşı sananlar var :)

0|0
    0|0
  • meslkele alakası yok karakter meselesi bence

0|0
    0|0
  • Ön yargılı davranıyorsun gibi geldi. Bence sen tanışmayı becerememişsin.
    Bir sürü avukat arkadaşım var bay bayan hiç bir bahsettiğin gibi değil tam tersine diğer insanlardan daha mütevazi ler.

0|0
    0|0
  • Senin cinsinden artk ben onu 12 yaşından belli düşünüyorum en yakın cevap kocasına şu mesajı veriyor sen olmasanda olur :) :D

0|0
    0|0
    • Bekar zaten 30 yasinda diye duydum

• O çalışmayla değil de kişilikle alakalı bence.

0|0
    0|0
    • Calismaklada alakasi var

• İstisnalar kaideyi bozmaz

• Daha çok örnek var bunlar hemen gözümün önünde olanlar. Bence saydığın kişi sosyal statüsünü hazmedememiş

• olur öyle çok şeyyapmamak lazım

0|0
    0|0
  • Oda bişimi bizim fabrikada adam bildiğin benim gibi amele bişi diyorum mal gibi suratıma bakıyor tepkide vermiyor bir artist havası' bunun mesleğide yok o kadına çok görme bence sen bunu :D

0|0
    0|0
  • İlginc halbuki senin meslek daha havalı sen yüz verme. .

1|0
    0|0
    • Haha benim neresi havali? Guldurme ya

• Sohbetin ortasinda dedim. Daha tanismadan degil. Ki sen baslattin ev hanimiyim diye beni sadece yemek yapan biri olarak gordun

• Sende yemek yapmadığını söyleyerek yüceldin mi? Neyse tartışmayı bitirelim. .

• kiminin mesleği oluyor insan olamıyor maalesef :/

1|0
    0|0
  • ya egolu ya aşağılık kompleksi var zamanında çok ezilmiş ezik şimdi kendini bişey sanıyor işte

0|0
    0|0
  • Boşver sen takma o aptiyi keyfine bak ❤️

0|0
    0|0
  • Çünkü kendi ayakları üzerlerinde durabiliyorlar, Kimseye muhtaç değiller yeter mi?

0|0
    0|0
  • Tot işini indirmek gerek

0|0
    0|0
  • herkes bir değildir

0|0
    0|0
  • Para kazandıkları için ve çalışmayan kadınları ezik görüyorlar

0|0
    0|0
  • O kadını ayarlamam lazim

0|0
    0|0
  • O kızdan sana yar olmaz hkn :)))

0|0
    0|0
  • Götleri kakıyor ya

0|0
    0|0
  • Onlar ı boşver her yerde çürük vardır

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 29

• Neden olmasınlar😎bende mesleğimi elime alıp havalı bir kadın olmak istiyorum ama kesinlikle karşımdaki insanı ezmem. Bence kadınla bir konuşmayı dene sende ezdirme kendini.

1|0
    0|0
  • alakasi yok. calismak meslek sahibi olmak illaki kendini yuksekte gormek anlamina gelmemeli. ister kadin ister erkek olsun. her kim calisiyorsa kendine calisir veya ailesine ve s. genelde ihtiyaci vardir ki calisir bu yuzden hicte yukseklerde gormemeli kendini. sanirsin einstein falan olmus hava atiyor

0|0
    0|0
  • Malesef bu tabakalaştırma var. Bizde bir engelli okuluna ziyarete gitmiştik. 5 arkadaş hepimiz türbanlı. Oranın öğretmeni kapıdan girdi, yüzümüze bile bakmadı. Konuşurken bize bakmıyor falan. Sonra bölümlerimizi, üniversitelerimizi sordu. Söyledik. Bize daha bir özenli konuşmaya başladı, en önemlisi de yüzümüze baktı artık.

0|0
    0|0
  • İyi de bu kişilikle alakali.

Annemin bir arkadaşı doçent. Hukuk fakültesinde.
    Kadın zengin, eşi profesör falan. Ama kuaför olan annemin en yakın arkadaşı. Benim amnem gibidir, bebeklik günlerimi anlatır. Ama oturduğumuz sitede ev hanımı olan kadınlar da var, burnu Kaf Dağında, havasından yanına yanaşılmıyor.

Yani okumakla, ya da okumamakla adam olunmuyor

0|1
    0|0
    • Bu sitedeki kadinlarin hepsi beni ezik goruyor

• Salla.
      Eğer bir insanı mesleğine, maddi durumuna göre yargılayacaklarsa ben onlara insan demem.

• Kisiyle alakali bir durum bu, mesleğiyle degil.. buyuk ihtimalle eve giris çıkış saatlerinde karsilasip tanismislardir.. on yargiyi bir kenara birakip kendinize biraz oz guven asilayin.. kisiyi insanlar arasinda kalici yapan sey meslegi degil kisiligidir..

0|0
    0|0
  • Herkese ilk etapta konuşmak istemeyebilir. Bunda takıntı edilecek bişey yok.
    Zamanla sana yaklaşacaktır.. Lakin önce senin onu umursamaman gerek.. İllaki o sana gelecektir..

0|0
    0|0
  • Aynen ben de sevmiyorum öyleleri. Kendilerini kaf dağında görüyorlar ama tepecik bile değiller :D

0|0
    0|0
  • Okumak çok zor olduğu için ve bir bayanın okuması ekstra zor olduğu için kendini birşeyleri başarmış hissedebilir. Ama kendini yüksekte görmesi kişilikle alakalı.

0|0
    0|0
  • Tınlama görüp selam bile verme

0|0
    0|0
  • Onun mesleği havalı😄

0|0
    0|0
    • Olabilir ben inkar etmiyorum zaten çok imrendim ama neden ev hanımıyla arkadaşlık etmiyor

• Meslegi olan butun kadinlar böyle

• Yoo ben öyle değilim bence😊

• Belki o tanıştığı bayanlar ilk adımı atmıştır. Mesela bende genelde kimseyle iletişim kurmam genelde onlar kurar ama bu egoyla alakalı değil benim yapım ile alakalı belki sen gidip onunla tanışsan aranız çok iyi olacak ama mesela sen gidip tanıştığın halde o hala tuhaf davranıyorsa o zaman konuşmazsın sonuçta ona kalmadın yani

0|0
    0|0
  • "O kim oluyorda beni görmezden gelir hasbam kaç kuruşluk insansın sen ya" de geç umursama onu tabi içinden de.

0|0
    0|0
  • Olması gereken o zaten yüksekte görecek hatun kendini tabii ki çalışmış çabalamış bir yerlere gelmiş :)

0|0
    0|0
  • egosu yüksek.

0|0
    0|0
  • Hiç havalı olmadım bu güne kadar. Ama avukatlarda özellikle kadın kısmında var bir sıkıntı. hadi oradan et. O senle tanışsın.

0|0
    0|0
  • Sacma o kisilikle alakali bir sey meslegi olsa ne olur olmasa ne olur arkadas olmak icin bu onemli degil

0|0
    0|0
  • Ben mesleğinde dolayı havalı gezmem ama karakterim öyle çulsuzda kalsa o burun maalesef bir dik geziyorum

0|0
    0|0
  • Haklısın insan selam verebilir ama sana denk gelmiştir belki aklı başka bir yerde. Avukat akrabam var tuvalette bile davayı düşünüyorsun diyor. Evine zaman ayıramıyor. Çocuğuyla babası ilgileniyor saçını filan babası yapıyor her gün.

0|0
    0|0
    • Bu kadin bekar

• O zaman boşver o kadar ego varsa sende görmezden gelebilirsin

• İşte bünlar hep kendini beğenmişliğine ve statü avcılığının sonuçları en nefret ettiğim tiplerden biri !
    Ama genelleme yapmayalım her meslek sahibi bayan kendini yüksekte görüyor diyemeyiz.

0|0
    0|0
  • Her mesleği olan öyle değil bence kendi mesleğinden veya kendi karakterinde dolayı oyledir. Sen herzaman kendin ol gülümse sıcak ol başkası nasıl olursa olsun

0|0
    0|0
  • Hepsi değil ama bazıları bir şey oldum sanıyor.

0|0
    0|0
  • Zamanında çok ezilmiştir

0|0
    0|0
  • Kişiliksiz işte

0|0
    0|0
  • Bencede kadınlar meslek sahibi olunca çok havalanıyorlar erkekler öyle değil ama kendi işlerini hakkıyla yapmıyorlar tabi herkes bir değil yapanlar da vardır ama kadınların birçoğu insana yüksekten bakıyor

0|0
    0|0
  • Tamamen kendi karaktersizliği, seninle asla bir ilgisi yok. Kendini yüksekte gören bir zavallı sadece.

0|0
    0|0
  • Mesleği olan kadınlar diye genellememelisin bence. Sana öylesi denk gelmiş. :)

0|0
    0|0
  • Belki de sen eziksin

0|0
    0|0
    • Okumadik diye eziksek ezik olalim hadi

• Bununla bir ilgisi yok.
      O kadını tanımadan yargiliyorsun belki de çok sıcakkanlı samimi birisi bilemezsiniz öyle olmasa bile gidip konuşmaya çalışabilirsiniz kendinizi ondan aşağıda goruyorsaniz bu sizin kendine olan "ezikliginiz" oluyor bana gore okuyup okumamakla hiçbir alakası yok

• Erkeklerde de yok mu sanki şu ötekileştirme olayını kesin artık

0|0
    0|0
    • Erkeklerim hepsi calistigi icin cok olmuyor

• Belkide sen soğuk gelmişsiniz ona veya ilk bakışta soğuk görünen biridir. Ama dediğin gibi havalıysa hiç bulaşma daha iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...