Hayatta herşeyin ters gitmesi?

Artık kafayı yemek üzereyim yaş 24. Halen üniversiteyi kazanamadım

Ne zaman derslerin başına otursam 20 dk sonra bırakıyorum engel oluyor herşey bana. işe girdim maaş aldığım gün dolandırıldım paramın yarısını kaybettim

Birikimim vardı 10 bin tl bunu kaybettim 2 ayda engel olamadım kendime harcadım sürekli ve üstüne borca girdim 5000 tl. araba kiraladım gezerim 3-4 gün kafamı dinlerim dedim kaza yaptım zarara girdim
banka dedi 3000 verelim aldım borcu kapattım. bankaya borca girdim. Ehliyetimi iptal ettiler

Tatile gideyim dedim hayatıma az mutlu edecek şeyler istedim uçağı kaçırdım, tekrar bindim uğursuzluğu atmak için kargom kayboldu

Uyurken bile rahat yok yaşayan insanların ölüm haberi geliyor rüyamda gecenin bir yarısı uyanıyorum

iş hayatımı batırdım ne yapacağımı blimiyorum evden çıkmıyorum son 3 gündür. Borç kapıya dayandı faturakar geliyor kiradayım. çalışsam bile herşey ters gidiyor. insanlar niye intihar ediyro anlamak zor değil gercekten
dua ile işler düzelmiyor. okuyorum çalışıyorum limden geleni yapıyorum ygs sınavında tuvelte gitmek zorunda kalıyorum sınavdan cıktım iptal oldu.

Namaza mı başlayayım bilmiyorum artık.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Kizarkadasin yok mu

0|0
    0|0
    • vardı ama yalancıymıs sonradan ögrendim

• tanıştığımızda adını ylan söylemiş. 1 yıl sonra öğrendim. nişanlanacaktık ama eski erkek arkadaşı geldi salona nerden duydu bilmiyorum. kız onunla gitti

• Bosver

En İyi Erkek Görüşü

• yaşım 24. üniyi bıraktım. hiç birikimim olmadı. borca da giremedim. ehliyetimi lise sonda aldım. hiç tatile gidecek param olmadı ama günü kurtardım. namaza başlamayı düşünmüyorum. gel önce ben seni öldürim sonra sen beni

0|0
    0|0
    • senin kötüde gitmiyor iyide. benim hep geriye gidiyor bir insan daha ne kadar batabilirin cevabı benim

• lan bırak bunları elbet düzelir sen vazgeçmemişsin bak ben cesaret bile edemedim

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence tüm bunlar dalgınlıktan kaynaklanıyor. Odaklanamıyorsun.

0|0
    0|0
  • Yaşar ne yaşar ne yaşamaz kitabi geldi aklima. Okursan kendinden bir seyler mutlaka bulursun

0|0
    0|0
    • kitap okuyacak halim yok hiç herşey zaman kaybı gibi geliyor şu an mal gibi takılıyorm

• Başla kesinlikle başla. . Nazar diye de bişey var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tualette yemek mi yedin naptın ne bu cenabetlik

0|0
    0|0
    • kazada öleydik iyiydi. stressiz sıkıntısız konu kapanırdı

• Yüce rabbim kıllarını işte böyle çok farklı yönlerde sınar

0|0
    0|0
Yükleniyor...