Yahudileri sevmiyorum. Yahudi arkadaşım var. Ne yapmalıyım?

Yahudileri bu zamana kadar yaptıkları siyasi davranışlardan dolayı sevmiyorum. Bizim fakültede de bir yahudi arkadaşım var müslümanlara önyrgılı bana pek değil sebebi ise dini konularda ve siyasetle ilgili konuşmamam. Bence ikiyüzlü. Onla konuşmak istemiyorum ama sanırım benden hoşlanıyorda...

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yahudi erkekleri, genelde yabancılarla pek evlenmezler.

0|0
    0|0
    • Hoşlanıyor dedim zaten. Dinlerine başka biriyi kabul etmez ve evlenmezler.

En İyi Kız Görüşü

• En kötü yahudiler müslümanları aşağılıyorlar diğer dinlerde bile bu kadar müslümanlığı aşağılamamışlardır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kişilik olarak ön yargılı insnalar zaten faydasız insanlardır.. bir fikir bir düşünce ile yaklaşmazlar... eğer duygusal olarak bir şeyler varsa kendinizi uzak tutmaya çalşın..

0|0
    0|0
  • Konuş ama çokta samimi olma araya biraz mesafe koy zaten zamanla iletişim azalacaktır...

0|0
    0|0
  • İyi sevme ne mutlu sana.

0|0
    0|0
  • ona dinden siyasetten bahset. sarmısak görmüş vampir gibi kaçar :)

0|0
    0|0
  • olma sende arkadaş o zaman

0|0
    0|0
  • Dikkat et vur kac yapmasin 😆

0|0
    0|0
  • Yahudiler kötü de müslümanlar mj iyi sence

0|0
    0|0
    • Her milletin iyisi kötüsü var. Ama o müslümanlara önyargılı. Ben din konuşmadığım için ve diğerleri sert çıktığı için bana daha yakın hissediyor ama çekim de var aramızda... Ama ırkı ve dini hislerimi karmaşıklaştırıyor

• Din on yargı gibi şeyler insanların koyduğu seyker bence o yahudilikten sende Müslümanlık tan vaz geç insan olun önce sonra ortak bir inanç çıkar. Yahudiler insan öldürüyor müslümanlar öldürmuyormu görüyoruz türkiyeye ve Ortadoğu'yu neyse bence önce herseyi silin belleği temizleyin ve yeniden insanca nasıl insana bakılır ogrenin

• Yahudiliği sevmeyebilirsin. Tek tek Yahudileri sevip sevmemek ayrı bir durum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Senden hoslaniyormu? ne garipsiniz yahudiler yanlizca yahudi olan bir kiz/erkek le evlenir

0|0
    0|0
    • Hoşlanmak ile evlenmek aynı şey mi? Bir insan başka ırktan birine aşık olamaz mı? Ne garipsiniz:..

Yükleniyor...