İçine dönük aşırı seçici ama tanıdıkça açılan bir kız hakkında ne düşünrsünüz?

Arkadaşlar bu benim için önemli lütfen düşüncelerinizi paylaşırmısınız?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• yaşarım

0|0
    0|0
    • derken

• o kızı yaşarım dedim de hem o özellikte olan hem de bu tek kelimelik cevabı anlayan kızı yaşarım senlik bişe kalmadı :D

• sevindim

En İyi Kız Görüşü

• Tanidikca dusunmeye başlar insan. Çünkü içine kapanık biriysen senin nasil biri olduğunu ilk bakista kimse cozemez dimi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Dünya ortalamasına göre seçici mi yoksa Türkiye ortalamasına göre mi? Eğer Türkiye ortalamasına göre seçici ise zaten beğeneceği bir erkek yer yüzünde yoktur. :D

0|0
    0|0
  • başak burcu olabilir

0|0
    0|0
  • Kendini bilen birisi olarak yorumlarim. Seçici olmak kendi kurallarinin olduğunu gösterir. İçine dönük olan kimseye ihtiyacınin ölmediğini gösterir. Tanidikca açılman ise hayatına giren insana karsi yapman gereken vazifeleri bildiğini gösterir.

0|0
    0|0
    • bu iyi bişey ama efsane bir şanssızlığı var

• Kesinlikle çıkıyo herşeye geç kalıyorum millet alıyo gidiyo, ben gözlem yaparken millet birbirine aşık oluyo ben seçene kadar ayrılıyo daha neler neler

• Millet aliyo gidiyo diyorsun ama neyi alip gidiyo? Senin secmediklerini alip gidiyor. Sen zaten secmedigin için alip gidiyor millet. Bu canını sıkman için geçerli bir sebep değil bence

• Ne güzel işte

0|0
    0|0
    • Güzel ama kendimi yalnız hissediyorum bu sefer insanlar benden uzaklaşıyomuş gibi

• Uzaklaşsın işte seçici olmak iyidir

• Kızların geneli böyle. Normal.

0|0
    0|0
  • Çikolota paketi açarken hissedim hissimi kassettim

0|0
    0|0
  • Kendini erkekten hemen soğutan tip

0|0
    0|0
    • neden soğutucak kadar itici olan ne

• Kendi adıma konuştum mesela senin tipindeki kızlar fazla konuşkanda olmuyor. Fazla gülmüyor kendini ağırdan satarmış görüntüsü oluşuyor. Erkekte soğuyor bence

• peki

• çıvık yumurta gibi kurtlar vadisindeki güllü gibi düşünürüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...