En son hiç beklemediğiniz anda olan güzel şey neydi?

Hiç beklemediği anda insanın böyle ufak büyük fark etmez mutlu bir olay olur ya en son bu tarz başınıza gelen olay neydi?

0|2
5|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Son zamanlarda sevindiğim şey dersin birisinden kesin büte kaldım karda kışta nasıl gideceğim diye düşünürken sınavın açıklanmış olması ve deri geçmemle birlikte çok mutlu olmam.
    Son zamanlarda en çok sevindiğim olay ise bana iki sene boyunca bakmayan sevdiğim kızın dershaneye gittiğimiz dönemde doğum günümü kutlamak için pasta almasıydı. Her şey iyiye gidecek diye çok sevinmiştim ama kız babamın tayini çıktı gideceğiz buradan bunun öncesinde beni bu kadar sevmenden dolayı böyle bir jest yapmak istedim dedi ve ben yine hayal kırıklığına uğramıştım😞

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• stajımın ilk günüydü erkek arkadaşım çıkışta haber ver demişti hastaneden cıkarken aradım sesi çok haşırtılı geliyordu otobusteyim yanına geliyorum dedi cam kenarına falan oturdun sanırım baya ruzgar sesi geliyo dedim sonra cevap alamadım arkamdan biri dokundu birde baksam elinde çiçekle ilk günün nasıldı sevgilim dedi :)) hiç beklemediğim bir supriz oldu cok sevinmiştim..

0|0
    0|0
  • Sevdiğim bey beni bir sosyal hesaptan ekledi. Bende umutlandım haliyle. Sonra duvarına bir baktım ki çocuk başkası için aşk acısı çekiyor. bir 5 saniye falan mutlu olmuştum.

0|0
    0|0
  • Kardeşim gelip beni öptü

0|0
    0|0
  • Olmadı ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Oluruna bıraktığım şeyler olmuş :)

0|0
    0|0
  • Bittiğini sandığım o paketin içindeki son sıgara ve yaktığın andada bitti diye üzüldüğün tek şey :)

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • son on yıldır hiç mutlu eden bir olay olmadı.

0|0
    0|0
  • Karşıma birisi çıkmıştı 😍

0|0
    0|0
Yükleniyor...