Kuzenim beni instagramda takipten çıkarmis nasıl bir tavır sergilemeliyim?

Kuzenim ile daha önce bir süre ev arkadaşlığı yapmıştık ve bazı sorunlar yüzünden evleri ayirmistik. Daha sonra biz kuzeniz küs olmamız doğru olmaz diye aramızi düzeltmeye calismistik ikimiz de. şu an tüm sosyal hesaplarım da ekli olmasına rağmen beni instagramdan çıkardığını gördüm. Herkesi takibe devam bir tek beni çıkardı. Ne yapmam gerek gerçekten çok sinirliyim şu an . Bende onu faceden vs direk çıkarsam mi. Yoksa aynen şöyle i mesaj mi yazsam faceden silmeyi unutmuşsun diye. Yoksa hiç bir tepki vermesem mi?

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Tepkisiz kal. bir gün yeri gelir mutlaka ödeşirsiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• boşver bişey söyleme çokmu önemli zaten aranız acıkmış

0|0
    0|0
    • Evet ama bu insan tamamen hayatımdan cikarabilmemin mümkün olmadığı bir insan. Ve karşılaştığımz zamanlarda onunla aram bozuk diye gerilmek istemiyorum. Yoksa bu onu onnemsemek değil sanki

• bişey yazarsan o daha çok amacına ulaşır zaten gerek yok bence

• one minute de. :-)

0|0
    0|0
    • Güzelce tavsiye verebilecek biri yok mu. İmdat 😮

• seni instagramdan çıkardıysa arayı düzeltmeye pek niyetli değil gibi. instagrama girdiğinde fotolarını görmek istemiyordur.

• Ağzını kır kanks

0|0
    0|0
  • De ki senin saçını başını yolarım bunu nasıl yaparsın falan filan :)

0|0
    0|0
  • Bitek instense belki yanlislikla olmustur telefonlar dokunmatik olabilir bence silse diger hesaplardanda silebilirdi cunki

0|0
    0|0
  • Sende kendinden onun instagramına gir takip et yazcak ya he onu screenshot yap sonra kücük resimler halinde onu ćıkart ayakkabısına elbisesine yapışır. hem tepki olur hem espiri aaranzda duzelir.

0|0
    0|0
  • sende çıkar tepki verme bak sen şu kuzene

0|0
    0|0
  • instagramdan çıkarmış diye birşey olcağı yok illa

0|0
    0|0
    • Ama neden çıkarmış olabilir.. belki de yeni bir erkek arkadaşı var ve benim gormemi istemiyor özellikle?

• Hiç umursama yazma da sil her yerden numarasını da engelle hayatına bak ❤️

0|0
    0|0
  • İyi bak instagram güncellendi bazen göstermiyor

0|0
    0|0
  • bence sakın sen onu çıkarma çünkü başkasına anlatırken zaten oda beni çıkarmış diyecek, mesaj atmak daha mantıklı faceden de sil yaz

0|0
    0|0
  • Butun derfınız bmu ya bo sor nıe cıkatdn dıe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu kadar kafana takman bile saçma nolmuş yani takibi bıraktıysa boşver

0|0
    0|0
  • Facebook'dan değil de Twitter'dan unfollow yapman ve bir daha snap atmaman daha dogru olur gibi geldi bana..

0|0
    0|0
Yükleniyor...