Ekşi sözlüğe kayıt oldum.. neden başlık açamıyorum.. hatta yorum yazıyorum sonra tıklıyorum onu bile bulamıyom neden?

ekşi sözlükte başlık açma ya da yorum yazma şartları neler bilen varmı? nasıl yorum yapılır ve nasıl başlık açılır? birde diğer sözlüklerle ekşi karşılaştırılınca iyilik derecesi nedir toplam kaç sözlük var ve önerebileceğiniz neler.. neden?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü orada başlık açıp entry girebilmek için önce yazar olmanız gerekiyor.
    Buradaki gibi üye olduktan sonra direkt paylaşım yapamıyorsunuz.

1|1
    0|0
    • anladığım kadarıyla ekşi geliştirir insanı aynı zamanda salaklığa izin vermediği için..

• Araştırma falan yapmıyorsam oraya pek girip de bakmam açıkçası. Ekşi yine ona göre daha elittir.
      7 yıldır okur, 5 yıldır da yazarım. Kalitesi her ne kadar düşmüş olsa da Ekşi'nin mecra olarak bir muadili yok.

• çok yiyi ya sevindim.. hem öğrenmek hem yazmak bakarsın duruma göre yazar olmak için devam edicem limona pardon ekşiye :)

En İyi Erkek Görüşü

• 10 entryden sonra sıraya giricen. Sana sıra gelince görüşlerin değerlendirilecek. Ona göre yazar olucaktın entrylerin görüncek falan fişman.

0|0
    0|0
    • okdr sıkı kontrollümü.. yorumlar bile denetimemi tabi? yani ben değişik başlıklar açmak için girdim.. bazı sınavlardan geçiceğimi bilmiyordum.. peki yazarın günlük entry limiti ve entryleri saçma bulununca yazarlıktan alınma olasılığı varmı?

• uludağda iyiye benziyor..

• İnciden iyi olduğu kesin :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Oo çok yolun başındasın 10 entry giriceksin sonra seni çaylak havuzuna alıyorlar falan filan azimli falan olabilmen için çoook zaman var bol bol yaz ama görüş yap. En iyi sözlüktür ekşi 😝

0|1
    0|0
    • kanma bunlara dostum gel inciye doğruyolu bul

• ben en aklı selimlerden birine üye oldum sanırım.. hayırlısı.. bu arada uludağın gazozlarını tavsiye edeyim size :)

• Haha sağolun 😊😊

Erkekler Ne Diyor 2

• ekşi boşver inciye gel

0|0
    0|0
    • sezerciğin rleri söyleyemeyipte incir satışı gibi oldu.. inciye geeey :)

• inci gel inci çook güzel diye bir reklam vardı xd

• eskiden bir kızım olsaydı koymayı düşündüğüm isimlerden biri olan inciyi bu sözlük yüzünden eledim..

• uzun süreye ihtiyacın var hemde baya uzun

0|0
    0|0
Yükleniyor...