Sizce "Ego" nedir? Egolu insanlara bakış açınız nedir?

Evet başlıkta sorduğum gibi, ego sizce nedir. Ve egolu insanlara nasıl bakarsınız

1|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Ego laticeden gelir. "Ben" demektir. Ben ile kurulmuş bütün cümleler biraz bencil'dir. Bu cümlenin övgüsüne göre'de kişinin egosu ölçülür. Ben delisi olanlardır, ben şöyleyimdir, ben böyleyimdir diyenler'den koşarak uzaklaş, çünkü en şerefsizler'de hep şeref'den bahseder 😏

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Biz Egoya ankarada otobüs diye binioz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ankarada otobus diye bineriz

0|0
    0|0
  • Öyle bir bakış açım yok. Kişi ego yapıp, kibirlenip ne kadar burnu havada olursa deyim yerindeyse ne kadar yükseklerde görürse kendini elbet birgün o tepeden yere çakılır. Bizlik bisey yok 😊

0|0
    0|0
  • Kendinı beğenmiş insanlar işte, kim sever ki egositleri.

0|0
    0|0
  • Ben o

0|0
    0|0
  • Hep önce ben diyebilmek veya maalesef bende olmayan sevgilimde fazla olan şey

0|0
    0|0
  • Benden uzak olsunlar

0|0
    0|0
  • O g. t bir gün inecek.

0|0
    0|0
  • Ego hayata bir eksi ile başlamaktır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok egolu olduklarını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ego ; kişisel özgüvendir. Aşırısı kabalık ve kapristir. Deriz ya böylelerine "ego tavan yapmış" diye. Ego ; başkalarının onurunu incitici seviyede olmadığı sürece ideal olabilir.

0|0
    0|0
  • nallıncı keseri gibi hep bana hep banadır. herkesden herşeyden ustun oldugunu dusunurler

0|0
    0|0
  • G. tu kalkmıs kimse kısaca

0|0
    0|0
  • aslında herkez biraz egoludur ama bunun fazla egolu olan insanlar da var onlardan nefret ediyom

0|0
    0|0
  • Aciz insanlar panpa

0|0
    0|0
  • özgüvensiz insanların kullandığı birşey

0|0
    0|0
  • Ego güzel şeydir ama yakışanda nadir insana yakışır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...