Lisedeki en iyi arkadaşımla 2 yıla yakındır konuşmuyorum, sizce doğru mu yapıyorum?

Liseden en iyi arkadaşımla 2 yıla yakındır konuşmuyorum. Mevzu da şöyle LYS puanlarının açıklandığı gün güzel bir puan aldığımı öğrendim, arkadaşıma gelince o, istediği gibi bir puan alamamış baya üzgündü. Teselli etmeye çalıştım, puanını sordum söylemedi. Ve bana sen iyi bir puan aldın galiba bu kadar rahat olduğuna göre gibisinden bir cümle kullandı orada bozuldum biraz. Sen bana güvemiyor musun, niye notunu söylemiyorsun dedim, ısrar ettim söylemedi. Sonra bu tercih dönemlerinde de hiç birbirimizi arayıp sormadık. Oysa en çok birbirimize ihtiyaç duyduğumuz zamanlardı. Ben şimdi şehir dışında üniversite okuyorum, o da iki yıllık okuyor yatay geçiş yapmış, onunla 2 yıla yakındır konuşmadık. Beni aramaya çalışmış o ilk küs kaldığımiz dönem. Ona bir daha dönüş yapmadım. Çevremdekiler kıskançlık yaptığını düşünüyorlar, sizce barışma şansımız var mı, bu saaten sonra görüşmem saçma mı olur, kim haklı?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Sen haksızsın. Senin hiç triplere girmene gerek yoktu ki. Zaten iyi puan almışsın, biraz onun halinden anlayıp, üstüne gitmemen gerekiyordu. Ve sen iyi puan almışsın zaten keyfin yerinde, senin ona anlayış göstermen gerekirdi. Hadi o dönem bir kaç gün kendi haline bıraktın diyelim, sonradan en azından bir arayıp hal hatır etseydin. Bide üstüne üstlük kız sana dönmüş ama sen yanıtsız bırakmışsın. Şimdi kendini gösterme sırası sende. En yakın arkadaşındıysa eğer seni affeder, sende kendini affettirme yolunu bilirsin. ✌😉

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...