İslam'a geri döndüm bir hoşgeldin yok mu?

İdeolojimi soracaklar için Türkçüyüm. Ateistlik ve deistlik arası takılıyordum tabi araştırdığım öğrendiğim halde. fakat genede sorguladım bu yola geri geldim.2 rekatta namaz kıldım oh mis. Bir hoş geldin yok mu?

Güncellemeler:
Şimdi dediğiniz doğru daha düne kadar Türkçü olupta müslüman olamazsın bende diyordum. Fakat işler ciddiyete binince olmuyor o iş hocam. Benim müslüman olmamın baş sebebi ciddi ilişkimde ailelerin bilinmesi ve din konusu. Ve zaten karşımdaki kişi ateist olsaydı ben gene ateizmden devam ederdim.. Sadece müslümanım dicem gene aynı benim. Hala daha ırkım dinimden üstün pek bir farkı yok. Sadece müslümanım dicem inanıcam arap kültüründen ve Türk olmayan herkesten nefret ediyorum

0|0
20|22

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• yeterince sorgula, başka bir arkadaşa da dedim, İslam inancına göre kendi ırkını kayıran bir ideolojiyi benimseyemezsin, müslüman olan herkes senin kardeşindir. Müslümanlar Allah'a teslim olan kişilerdir, Allah kitabında onlara ideolojilerini zaten göndermiş, senin Allah'ın senin ve dünyanın bir ütopya olması için gönderdiği ideolojiyi benimsemen gerekir. Bunu eski bir milliyetçi olarak söylüyorum

0|1
    0|0
    • Hocam benim olay çok başka. Bende senin gibi düşünüyordum fakat benim ciddi bir ilişkim var. Aileside müslüman olmamı istiyor yoksa olmaz vs diyor. Ben sadece müslümanım diyorum o kadar. Hala Türkçülüğe tam gaz devam.

• sen doğru düzgün yapılan anketlere bak da şeriatçı oranını gör, artış ivmesini gör öyle konuş ;)

• Pqi oq

Kızlar Ne Diyor 19

• Iyi yapmissin

0|1
    0|0
  • Tabii bütün kainat La ile illallah diye haykirirken bu haykırış a kulak tikayamazzsin. Allah hidayetini daim etsin

1|1
    0|0
  • Hg mümin kardeşim

0|1
    0|0
  • hoşgeldin kanka şehadet getirdin mi :D

0|1
    0|0
  • Hoşgeldin :) ne mutlu sana maşallah

0|1
    0|0
  • Hoş geldin canım ya

0|1
    0|0
  • Hoşgeldin muhterem

0|1
    0|0
  • Hoşgeldin..
    Rabbim mübarek eylesin.. :)

0|0
    0|0
  • Welcome to Tuğçe Kazaz :D:D

2|0
    0|0
  • Başkaları için mi müslüman oldun? Bence samimiyetini bir sorgula.

1|0
    0|0
  • Karşındakine göre mi hareket ediyorsun?

0|0
    0|0
  • Hiçlik fikri canımı sıktı desene

0|0
    0|0
  • Gülsem mi ağlasam mı 😂 @MarkoPaşa890

0|0
    0|0
  • Hoşgeldiniz.

0|0
    0|0
  • Hoşgeldin

0|0
    0|0
  • Münafık olacaksın yani? Münafık bir Türk. Türküm deme sen ben utanıyorum

0|0
    0|0
  • Hoşgeldin

0|0
    0|0
  • iyi yaptın

0|0
    0|0
  • nasıl oldu peki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• dalgamı geçiyon bilader

0|1
    0|0
    • Dalga geçmiyorum af buyur?

• ıslamcılıkla turkculugu aynı unsur olarak goren bozuk kafa yapisı hep var olmustur fakat dınden bagımsız saf turkculugu on plana cıkaran buyuk turkcu dusunur nıhal atsız dır türkcülükle yani dinimiz islamdaki fikri kavmiye ile islamı yasama arasında kalmısın yani islamı yasamana engel bir unsur teskil etmekte sence bu unsur ne olabilir? seni fikri kavmiyete sevk etiren nedir?

• canım kardeşim bende senin gibi aynen düşünüyordum. Fakat Thp (Turancı Hareket Partisi) genel başkanı müslüman. Ve Atsızın islamla ilgili makalelerinide okuttu. Müslüman Türkçü olabiliyormuş fakat şöyle olunabiliyor Atsızın dediğine göre. Müslüman olacaksan ol fakat Irkın her zaman dininden üstün olacak bunu kafana sok der. Bende hala aynı birşey değişmedi Irkım hala dinimden üstün.

• Yaşın 18miş. Bak daha gençsin. "Türkçülük", "İslâmcılık" falan bunlar akıl ürünü şeyler değil. İçi boş, gerici ideolojiler.

Gel seni sosyalizme kazandıralım. Tanımadan bilmeden de kimseden nefret etme.

2|0
    0|0
  • Bir köy muhtarsız olmaz. Bir iğne ustasız olmaz; sahipsiz olmaz. Bir harf katipsiz olmaz, biliyorsun.. Nasıl oluyor ki, nihayet derecede muntazam şu memleket (kainat) hakimsiz olur? Hoşgeldin kardeşim :)

0|1
    0|0
    • Senin gibi ezberci düşünceler yüzünden ateist oldum, cahil ateistler yüzünden de müslüman oldum be.

• İmam Gazali ne kadarda güzel demiş

• İnsanların bildiğini sandığı bir konuyu öğrenmesi zaten imkansızdır. Boşuna dil döktüğümünde farkındayım

• türk dediğin gök tanrıya inanır. namaz kılan kendine türk diyemez.

ya dini bırakacaksın ya türkçülüğü ikisi birden olmaz gardaş.

0|1
    0|0
    • Turkculuk din ayrimi yapmaz. namazda kilmiyorum sadece 2 rekat kilsim. bende senin gibi diyorum kardesim ama mecbur

• Gir çık gir çık cocuk oyuncagımı bu ya. Bilgili insan araştırır. sende oda yok sanırım. Türklükten kastını bir araştır bakalım. müslümanlıgımıza liderliğimizi. 2. snf psikolojı ogrencısıyım yaklasım tarzın acınası. okumanı tavsıye ederım bol bol tarih oku

0|0
    0|0
  • Öncelikle hos geldin kardeşim ne mutlu sana Allah'ın unuttuğu kul olmamışsın Allah seni önemsediği icin ona tekrar donmen icin bir fırsat çıkarmış önüne insan inançsız olduğunda hayatında hep bir eksiklik olacak acabalar ile korkular ile ölene kadar yasayacak Allah kabul etsin hos geldin

0|0
    0|0
  • hoşbuldun canım :Dd

0|1
    0|0
  • Kafalar kıyak herhalde

0|1
    0|0
  • Doğru yolu buldun yani :)

0|0
    0|0
  • İtikadi ve idari mezhebim Türkçülüktür. Arap soysuzlarına gerek yoktur..

0|1
    0|0
    • Dostum bende arapçı biri değilim şeriatçı hiç değilim. Türklük ve Türkçülükten yanayım. Ve hala daha arkasındayım.

• Hakaret etme saygılı ol sana soysuz diyecektim sende bende türküz ters düşer ondan senin hakaretine ancak bozuk fikirli pis münafık kafir diyeceğim ama bence hakettin

• Bana istediğini demekte özgürsün, yasal bir platformda değiliz ne yazık ki, ha ben bir bireye de hakaret etmedim Muhammede de hakaret etmedim. Lakin bunlarda benim görüşlerim...

• buraya yazma amacın ne amg

0|1
    0|0
    • Senin peki bu soruya yazma amacın ne? Seni ilgilendirmiyorsa rahatsız ediyorsa yazma zor mu?

• ya yazma ozaman lavuk madem kirletiyorum yazma

• ödeşmek lazım. adaleti yok mu oğlum inancının

• deistlikte garip bir güç var sanki gibisinden :D ben sana güle güle diyorum ;)

0|1
    0|0
    • Bende kurtulduğuma seviniyorum iyi geceler.

• Senden hiç beklemezdim ve bana müslüman oldum dediğinide unutmayacağım. Birgün bu müslamım diyen kişileride kanada yeraltı atom enerjisi araştırma laboratuvarına beklerim.

0|0
    0|0
  • Hg knk

0|0
    0|0
  • İman dil ile söyleyip kalp ile de tasdik etmektir. Sadece söz de müslümanım demek için olmaz bu işler. Kendini kandırırsın

0|0
    0|0
  • Tanrı affetsin kandaş.

0|0
    0|0
  • Allah daim etsin derim gardasim tabi ki dalga değilse...
    Şu millet bilinciyle islam inancını birde ayirabilirsek bazı ortaligi karistirmaya çalışanlara da pirim vermeyiz.
    Yolun ackk olsun...

0|0
    0|0
  • Hosgeldin!

0|0
    0|0
  • Bende ateizme dondum gecen gun.

0|0
    0|0
  • Hangi arastirman seni tekrar muslumanliga dondurdu?

0|0
    0|0
  • Hoşgeldin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...