Fikirlerinize çok ihtiyacım var?

26 yaşında bir bayanım. Bu yaşıma kadar hiç arkadaşım ve sevgilim olmadı. Önceleri umursamıyodum ama artık kendimi kötü hissetmeye başladım. Çok yalnızım ailemi hiç sevmiyorum ve hiç sevmediğim alışamadığım bir şehirde onlarla birlikte yaşıyorum. Bu durumdan kurtulmak için uğraşıyorum kurslara katılıyorum kendimi geliştiriyorum güzel ve zeki bir kızım ama çok başarısızım girdiğim işlerden kovuluyorum zaten düzgün bir iş de bulamıyorum. Bu yüzden burdan taşınamıyorum bir türlü. İnsanlarla iletişim kuramıyorum. arkadaş edinemiyorum. İyice içime kapandım. Çok mutsuzum. Ne yapabilirim bu durumdan kurtulmak için. Acaba sorunlu muyum tedavi mi görmeliyim. Bana bir akıl verin lütfen.

Güncellemeler:
Yorumlarınız için teşekkür ederim

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• anlattıkların eğer bir sorunun varsa, onun sonuçları...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tedavi ol rahatlarsın sorunlu olmak şart değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• öncelikli olarak kısmen benzer yanlarımız var bu anlamda dünyada sende daha zor durumlarda yasayanlar hiç evlenmeyenler ya da hayata yenik başlayan binlerce insan var bunu unutma diğer yandan ben 4 sene biriyle çıktım evlenme aşamasına geldiğimiz de terkedildim nedenini sana anlatsam herhalde gülersin olurmu dersin onun için fedakarlıklarımı desem sasırırsın böyle birileriyle çıkmaktansa hiç olmaması daha iyi bir bakıma o yüzden canını sıkma derim ama eğer kendin gibi biriyle dertlesmek istiyosan özelden yaz konusalım bazen dertlesmek iyi geliyor emin ol

0|0
    0|0
    • Benim de hayata çok iyi başladığım söylenemez. Yine de isyan etmiyorum. Çözüm bulmaya çalışıyorum..

• çözüm araman güzel bir durum önce nerde hata yaptını düşünmen gerek dua ve aynı hatalara tekrar düşmemen önemli en önemlisi şükretmek tabiki ama hayat bu bir an iniş bian yükseliş olur

• Önce bir doktora görün psikiyatriste danış onun yardımını al önce tavsiyem

1|0
    0|0
  • senin erkek verisyonun da benim 29 yasında sevgilim olmadı arkadaşım oldu elbet evlendiler gittiler şimdikiler cıkarcı hep evlilik yasım geldi ailem bana ben onlara bakarım cok şükür işim var sevilirim teselli ama neye yarar akıl bulursan banada söyle :(

0|0
    0|0
    • burdan tanısmak gibi niyetin mi var?

• ben gözlemlerimi söylemek istiyorum. genelde senin gibi kişilerle arkadaşlık kurmaya çabaladım. şimdiye kadar 4 kişiye yaklaştım ve hepsinin psikolojilk sorunları olduğunu gördüm. biri ile yan yana yürüyoruz sohbet ederek kolum koluna değdi yan yana olduğumuz için ben namusluyumda sen dokunamazsına getirdi olayı diğeri ise aileye dine vs kısaca önce sorunlarınızı çözün sonra sevgili edinin

0|0
    0|0
  • İş hayatına odaklan ılımlı ve sıcak kanlı ol. Arkadaşlıklar ve ilişkiler yaşarsın

0|0
    0|0
    • Sıcakkanlıyım hemen gider herkesle konuşurum açık sözlüyüm ve yalanla dolanla hiç işim olmaz dosdoğru bir insanım ama arkadaş edinemiyorum malesef. Nasıl neden bilemiyorum. İşten kovulmalarımın sebebi de bu zaten

• Bu işte bir terslik var bende şaşırdım şimdi

• Psikolojik yardım alman gerek öncelikle

0|0
    0|0
  • Duzelir yakinda merak etme

0|0
    0|0
  • yalnız değilsin bu ülkede senin gibi 3 buçuk milyon işsiz çaresiz insan varr

0|0
    0|0
  • Yok yok ben bakarım sana

0|0
    0|0
  • arkaadaş edinip özgüven kazanman şart

0|0
    0|0
  • bu yaşıma kadar hiç arkadaşım olmadı nasıl bir şey ki okula da mı gitmedin hiç

0|0
    0|0
  • valla görmek lazım fiziksel olarak sıkıntın var demek ki

0|0
    0|0
  • Konusmak istersen burdayim

0|0
    0|0
  • tedavi ol

0|0
    0|0
  • Hangi şehirde yaşıyorsun doğu tarafında mı?

0|0
    0|0
  • Güzel ve zekisin aynı zamanda nasıl başarısızsız onu anlamadım

0|0
    0|0
  • Nerede yaşıyorsun?

0|0
    0|0
  • Bu devirde güzel el değmemiş kızın yalnız kalması garip senin gibi kız arayıpta bulamayanlar var bunlardan biride benim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendini inzivaya çek bir düşün kendindeki hataları gözden geçir güzelim iyiyim ile bunları çözemezsin ailenden nefret ediyorsun kimseyle iletişim kuramıyorsun bunlar kötü sonuçlar doğurur kendini değiştirmeyi dene daha sakin daha pozitif ol arkadaş olmayı dene

0|0
    0|0
  • Psikoloğa git

0|0
    0|0
  • Bir kere ailemi istemiyorum diyerek zavallisin
    2ncisi guzelsen eger nasil bu yasa kadar sevgilin olmadi yalan soyluyorsun belli
    3ncusu huysuzsun ondan cevre edinmiyorsun belki

0|0
    0|0
  • beter ol ya :D bu saate kadar sevgili si olmamış filan şimdi de olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...