Eskişehir'in kızlarını nasıl buluyorsunuz?

Eskişehir'e geldiniz mi? Eskişehir'i sever msiniz?

0|1
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Tatar kizlari, hepsi bebeklerim 😎

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• eskişehir zaten kendisi modern bir şehir oldugu için insanlarıda ve kızlarıda başkadır. modren ve kültürlüdür, benim için eskişehirin yeri başkadır, şu an kütahyadayım bende

1|0
    0|0
  • memleketım eskısehır valla kızlarımız cok guzel. eskısehırı severım ama benım gıbı gezgın ruhlu bı ınsan ıcın bunaltıcı sehır sıkıldım arıtk

1|0
    0|0
    • Katılıyorum.

• Anladım.

• haha :)) Eyvallah.

• çok güzel buluyorum evlenmek bile isterdim

1|0
    0|0
  • Kızlarını severim çok geldim yakın olunca tabi😉

1|0
    0|0
  • biraz soğuk ama öğrenci için rahat ve güzel bir şehirdir. Türkiye nin Venedik i dir :)

1|0
    0|0
  • çok şey söylerimde gizlisin belki tanıyorum belki tanımıyorum güzellik olarak izmirin önünde ama boşuna dememişler havasına ve kızına güven olmaz diye
    koca şehirde o kadar kızdan bana yar olmadı kimse

0|0
    0|0
  • Hic gormedim daha

0|1
    0|0
  • Severiz.

0|0
    0|0
  • Universite icin gitmek istedigim sehir

0|0
    0|0
  • has eskişehirli kız 5 kere geldim bir kere bile görmedim

0|0
    0|0
  • Erik gibi kütür kütür :D
    Şaka bir yana da yan il güzel yer seviyorum

0|0
    0|0
  • cömerttttttttttttttt

0|0
    0|0
  • Guzeldir bir İzmir kizi olmasa da😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aşığım

1|0
    0|0
  • Çok geldim köy kökenli yobaz bir şehir orayı medenileştiren öğrenciler ve oralı olmayanlar

0|0
    0|0
    • Köy kökenli olmak yobaz olmak demek değildir. Köylü milletin efendisidir. M. Kemal'in dediği gibi. Şehrimiz yıllardır solcu kesimin ağırlığının olduğu bir şehir. Öğrenciler oylarını memlekette kullanıyor. İçten, yardımsever ve samimi. insanların olduğu bir yer ama katılmamakta özgürsün tabi... Sanırım Kuyubaşında, Emek'te falan takıldın aasadsf

• Doktorlar
      Adalar vs
      Mekanım monte carlo
      Pis bir çayı nasılda özelleştirmişsiniz
      Köylü olmak ayıp değil yanıldın öyle olup kendini bişey sanan çok orda nisanda yine ordayım çüzzzz 😜

• Sen elit yerlerde değil. Öğrencilerin olduğu çarşıda gezmişsin :) Sümer, Batıkent vs gibi yerlere değil... Çarşıda her tür insan olur. Neyse kötü düşüncelerine rağme nşehrin ekonomisine katkın olmuş olur.

• Bilmiyorum fikrim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...