Kapat

Bir kizi Boyle Disari Atarmisiniz? Kixlar bu durumda kalsaniz ne yaparsiniz?

Dun kara sevdada adam kizi ciril ciplak disari atti :'( :( Bari ustunu giysedydi :( beyler siz bir kizi ustunde sadece bornoz varkenbdisari atarmisiniz? Kizlar siz boyle durumla kalsaniz ne yapardiniz Ben Kendimi o kizib yerine koydum da cok kotu bisi ya ;'( :(

0|0
88

En İyi Erkek Görüşü

• iyi yine bornozla bırakmış. yolun ortasında cırılcıplak indirdim arabadan aşa. o anı o durumu yaşayan bılır. kimse yadırgamasın.. yaşamadan

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ahaha bende tam o sahnede denk geldim tv de ya dedim bari kız giyinseydi 😂😂😂😂

0|0
    0|0
    • Aynen allahdan elbisesinin firlarti bide kilodunu firlatsaydi hepden kktu olurdu

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• kıza acımadım.. Eski sevgilisi (seven adam) uyardı Abisi uyardı , o hale getirenin karısı uyardı... bir musibet bin nasihatten daha iyidir derler ya.. intihar edecek muhtemelen ya da salihe kapaklanacak.. muhtemelen salihde öğrenince emiri haklayacak

0|0
    0|0
  • Adam olan yapmaz

0|0
    0|0
  • Çook dizi film neyin izliyonuuz çook az kitap okuyun.

0|0
    0|0
  • izlemedim 😄

0|0
    0|0
  • bn asla atmam

0|0
    0|0
  • her kim yaptıysa adam değildir.

0|0
    0|0
  • Şeytana böyle davranmak lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kocasi mi atti yoksa burak mi ben izlemiyorumda merak ettim. ayrica öyle yapan erkek adam degildir sevmiyordur.

0|0
    0|0
  • Buda kıza verilen değeri açıklıyor ya erkek çok basit biridir ya da kız çok basit biridir

0|0
    0|0
  • Komşu yapmıştı kız bize sıgındı

0|0
    0|0
  • Kimdi ya. Kemalin kardeşini mi koydu kapiya o mal.

0|0
    0|0
  • Durduk yere mi attı?

0|0
    0|0
  • Ben izlemedm kimi kim atti

0|0
    0|0
  • Karaktersiz olan biri yapar

0|0
    0|0
Yükleniyor...