Ankete katılın bu isimlerden hangisi olsun?

Akrabamızın çocuğu olacak bu isimlerden hangisi olsun? Bunlar benim hoşuma gidenler sizin tavsiyeniz ne?

• Vazgen
    8% (1)10% (1)9% (2)Oy Ver
  • Aras ( not: azerbaycan kökenli bir isim)
    58% (7)30% (3)45% (10)Oy Ver
  • Kevork
    0% (0)10% (1)5% (1)Oy Ver
  • Grigor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Rafik
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İvangele
    8% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Altay
    26% (3)50% (5)36% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Vazgen ne

0|0
    0|0
    • Biliyo musun çok gereklisin bu dünyaya

• Yazmicam zaman harcamicam diyorum olmuyo çünkü kendini bir halt sunmaya devam ediyorsun
      Ben bu isimlerden herhangi birini seçmek zorunda değilim bu bir
      Cahil olup olmadigimi burdan anlayamazsin bu iki ki kaldı ki sen beni cahil diye ezemezsin
      Bir çocuk bulunduğunu bölgede göre isim almalı bir dolu Türk un icinde bu isimler tuhaf karşılaşır ve dalgaya alınır bu üç
      Sen benim yazı yapmama laf edemezsin edeceksen de önce kendinize bu konudan mükemmel olmalısın
      Kim oluyorsun beni asagilamaya çalışıyorsun kendimi boşuna yoruyorum ne halin varsa gör

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Altay bence iyi.

0|0
    0|0
    • Altay rus ismidir belirteyimde

• @Bambas Bence boşver bu başlığı kasıtlı olarak açmış Türklere karşı saldırmak için. Niyetinin bozuk olduğu belli soruyu soran kişinin zaten 1 exper baksana büyük ihtimalle fake hesap.

• @arianoi azeri Türk uydurması değil rus uydurmasıdır. Onlar azeri değil Azerbaycan Türküdür. Turan da er ya da geç kurulacaktır. Bir gün bütün Türk devletleriyle çin seddinin altında buluşacağız..

• Aras dedim

0|0
    0|0
  • Nerelisiniz? Ben böyle isimler duymadım hiç.

0|0
    0|0
    • Türk değilim

• @Arianoair Lan canım arkadaşım ermeniliyinden utan mundar erməni qanından dolayı. Senin ecdadin yaxşı oğlanlar olsaydılar soyqrımın Allahın qəzəbindən qorxardilar. Senin gbi şerefsize bu sözlərim az bilə canım arkadaşım düdük lər mundar it xilimi

• Erməni eşşəyi dir canım benim

Erkekler Ne Diyor 2

• Aras daha dile yatkın değildi diğerlerini söylerke zorlandı Altayda güzel

0|0
    0|0
  • bir altay var bizden galiba..

0|0
    0|0
Yükleniyor...