Çok yoruldum artık.. Ne yapmalıyım?

Ben bir hata yaptım. Sürekli yaptığım bu hata ile karşılaşıyorum. Ve bu durum beni cok yoruyor. Yerli yersiz ağlıyorum. Ortada hic birşey yokken birden bire hircinlasip ortalığı ayağa kaldırıyorum. Bazen ise saatlerce ve hatta günlerce susup sorulan sorulara dahi cevap vermiyorum. Ruh ve sinirlerim öyle bir hale geldi ki bazen pes edip canıma kıymayı bile düşünüyorum. Gelelim beni bu hale getiren bana göre çok büyük ve ağır yaşadığım olaya..

Bir çocukla beraberdim benden 3 yaş büyük. Ve memleketlimiz olur kendisi. Annem bu çocukla konuştuğumu duyar duymaz ilişkimi kesmemi istedi. Bir süre ayrı kaldım ama bu her gecede olmasada bazı geceler icip içip arardı mesajlar atardı hoşuma gider barışırdım hemen. 4 yıl bu şekilde ilerledik. Ta ki babam işin içine giresiye kadar. Babam öğrenince beni asla o çocuğa vermeyeceğini söyledi ve buna rağmen biz ilişkimize devam ettik. Bir süre sonra birlikte olduğum kişinin karakterinde değişmeler oldu. 'askim' 'sevgilim' diyen adam gitti yerine 'orospu' 'kahpe' diyen adam geldi. benim gözlerime bakarken gözleri titreyen adam yerine düşman gibi bakan adam geldi. Tamamen tersi yani. Bir gün ayrılmak istediğimi ve yapamadigimi ve yapamadığımı söyledim. Konusmak istediğini söyleyip evine çağırdı ve bana tecavüz etti. Sonra bunu aileme söylemekle tehdit etti. Eger onunla kaçmazsam ailen herşeyi bilecek diyrek tehditler savurdu. Bir kaç ay geleceğimi söyleyerek oyaladım ve sonra bunu da kaldiramadim ve ne olursa olsun artik deyip ayrıldım. Annem babam ve 19 yaşındaki kız kardeşime tecavüz olarak değilde kendim bile isteye birlikte olduğumu söylemiş yalan söyledi yani anlayacağınız. Ailem de ona inanarak beni dışladılar. Ben dava açtım ona. Elimde kanıtlarla birlikte avukatım durumu delillerle aileme bana döndüler ama nafile. O gunden sonra sürekli bunu benim yüzüme vurdular. Dışarı çıkmak istediğimde izin vermiyorlar. Arkadaş ortamım bile kalmadı artik. Sürekli bu durumla karşı karşıyayım. Evde ne konuşsam ne yapsam bunu tokat gibi yüzüme vuruyorlar yoruldum artık. Kac kez konuşmayı denedim. Başaramadım. Bana yardım edin ne yapmalıyım artik :(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Olan olmuş artık sen bir yol çizdin sonu kötü olmuş bu saatten sonra yapabileceğini bişey yok ailen ne yol çizerse senin için en hayırlısı odur

0|0
    0|0
    • Onlarin çizdiği yoldan değil beni sürekli asagilamalarinda , yaralarımi sarmama izin vermemelerinden hatta iki kelimelerinde bir bana o günleri hatirlatmalarindan şikayetçiyim. Cok kez konuşmak istedim. Ama ona bile fırsat vermediler.

• Bilemiyorum keşke elimden gelse size yardımcı olabilsem

• Tşkkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Mümkünse ailenden ayrı bir hayat kur kendine

0|0
    0|0
    • Mümkün değil ki. Ama bende düşünüyorum istiyorum. Yoksa iyilesemeyeceğim. Ve günden güne kötüye gidiyorum. (psikolojik olarak)

• Şu an tek sahip olduğum özgürlüğüm işim zaten. Ondada maaşi direk evdekiler alıyor.

• Maaşın bir ev ve diğer masrafları karşılayabilecek kadar yeterli mi ?
      Ailene verme patron vermiyor vs diye bir kaç ay oyala biriktir eve çık

Erkekler Ne Diyor 3

• kusura bakma ama ailen sonuna kadar haklı emin ol ne yapsaalar az hatta evlatlıktan reddetseler bile. Ama senin bu konuda bir günahın yok yani seni suçlamıyoru tamamiyle o şerefsiz herifin işi. Ama sendeki en büyük hata annen ve baban seni uyarmasına ragmen devam etmen olmus birçok kız bu durumlarda annesi babası bilmeden yasıyolar bu tip olayları ona ragmen devam etmissin ayrıca içki içen ve sana kötü söz diyen bir adamla devam etmemen gerekirdi sevmissin tamam ama mantıklı olman lazımdı bu adamdan sana koca olmayacağı açıkmıs bellki senle evlenemeyince bu şekilde elde etme yoluna gitmiş annen baban bu şekilde davrandığı için duacı ol tabiki yüzüne bür süre vururlar ama genede seni affetmişler ki evinde oturuyon

0|0
    0|0
  • Güzelim gidip karakola durumunu anlatmak varken sen tutup onu dinlediysen artık iş bitmiş.
    Senin seçimin.
    Şimdi de bedelini öde babanın daha fazla midesini bulandırmadan git bari o evden.

0|0
    0|0
  • o itler benim elime gecsede varya anasını avrıdnı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gerçekten Allah yardimcin olsun namaz kil Allaha yönel dua et nebilim çok zor durumun

0|0
    0|0
    • Beni yalnis anlama lütfen. Sadece eklemek istiyorum. Namaz kılan ve sürekli dua eden hemcinslerimde aynı şeyleri yaşıyorlar.

Yükleniyor...