Tanıdığınız biri size vatan haini dese ne yaparsınız?

geçenlerde muhasebecimizdeyim babamın eski ortağı vardı sevdiğim bir abidir suriyelilerle ilgili bişeyler açtı neden karısını çocuğunu buraya bırakıp savaşmaya gitmiyolar falan dedi biraz saçma sapan konuştu, savaş çıksa ben savaşırım değilde ondan biraz daha özlü bişey dedi onu dinlemiyodumda, abi kendi adına konuş ben bırakır amerikaya giderim dedim, o zaman sen vatan hainisin dedi, bende bişey demedim düşündüm şimdi bişey desem aramız açılcak demesem belki daha sonra içimde kalır diye düşünüyodum konu değişti gitti, al işte kaldı keşke en azından mal değilim deseydim 2-3 gündür akşamları aklıma geliyo sinir oluyom ne yapim bu iptigimin ülkesinde vatan hainiymişim öyleysem öyledir bu ülke ve içindeki milyonlarca mal hiç ipimde değil yani

yanii hep şöyle diyorum içimde kalcağına beni daha sonra rahatsız ediceğine ağzımdan geleni yapim başkası düşünsün diyorum ama yapmıyorum hep böyle oluyo

Güncellemeler:
güncel

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Üzülme zamana bırak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu siteye ne olmuş ya😳
    Kalp ne ise yariyor?

0|0
    0|0
  • Vatan namustur bizde atalarimiz kanla aldi bu topraklari onlar cekip gitseydi simdi halimiz nice olurdu dusundun mu hic atalarina küfür gibi bir sey dedigin cok hakli bunu söyleyen

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• öyle diyen ağzını dağıtırım

0|1
    0|0
    • Bende dagitmasam bile yapardim biseylerde iste yapmadim tanidik diye

• adam haklı, hadi hainlik mi değil mi tartışılabilir ama adam doğru demiş. Kalıp savaşacaksın. Kurtuluş savaşında çoluk çocuk savaştı 70-80 yaşındaki ninelerimiz savaştı sen kaçarım diyorsun? Hey gidi, bugünün gençleri de böyle işte. Yazık.

0|0
    0|0
  • Söz Konusu VATANSA Gerisi TEFERRUATTIR SAVAŞACAKSIN Kİ ANAN BELLİ OLSUN BABAN AKŞAM EVE GELSİN anlatabildimmi?

0|0
    0|0
    • sizin gibi mall insan dolu ülke benim vatanım olmasada olur

• senin ruhun bacım olmuş bedenin bakire olsa ne yazar beyinsiz sığır senin gibi mallar yüzünden vatan elden gidiyor canım ingilizler amerikalılar girip senin anneni babanın gözü önünde becerse babanın kafasına sıkıp bıraksa vatanın o zaman ne bok olduğunu anlarsın canım beyinsiz

Yükleniyor...