Türk askeri çok değersiz?

Bu hafta 7 şehit verdik. Ama bu 7 şehit ne yazıkki çöp kadar değeri yok medyanın gözünde. bir mustafa koç öldü son dakikalar başsağlıkları sosyal medya da trend orda konuşuluyor burada konuşuluyor. Bilmem anlatabildim mi. Eskiden biraz daha iyiydi yasını tutardık haberlerde şehitlerin hayatları anlatılırdı şimdi sadece ölüyor lar ve değerleri 0

Böylelikle "Türk" basınının neye değer verdiği ni anlıyoruz. Vatana millete değil Türkiye ye değil. Cebe hizmet ediyor cebe değer veriyor

Mustafa Koç la alakalı medyadaki haberler
1-ülkemiz için büyük kayıp! (Davutoğlu)

2-koçun vefatı beni derinden üzdü!(rte)

Şehit olan askerimiz la alakalı medyada ki haberler

1-

2-

Anladınız siz davayı

Güncellemeler:
Alıntı

2|3
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Böyle güzel konuşan adamlar gizli olmasa keşke!

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Haklısın :/

0|2
    0|0
  • Allah onlara Cenneti vaad etmis burada bir iki gazeteci yalandan yazsa ne olur yazmasa ne olur pkkli o itler leş oldu gitti onlari yandas medyalari övse ne olur ovmese ne olur

0|1
    0|0
    • Sahip çıkmak lazım

• istisnalar olabilir kimisi gönülden yapıyor bu işi senin gibi..
      kimisi üniversiteyi bitirip iş bulamayınca polis asker oluyor maaşı için.. ;)

• @sntz35 kimisi de satranç öğrenir gibi haftasonu eğitimiyle komiser oluyor

• Çok haklısın

0|2
    0|0
  • Haklısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Anladım haklısın. Tüm şehitlerimizi asla unutmamalıyız.

1|2
    0|0
  • alıştılar artık basit geliyo şehit haberleri. milletin ciğeri nasıl yanıyo kimsenin umrunda değil

0|1
    0|0
  • sen ben atılırız atese şehit oluruz 30 sn haber oluruz sonra unutuluruz bizim ölümümüze oy için timsah göz yaşı dökenler yarım saat sonra bizi vuranlarla pazarlığa otururlar...

0|1
    0|0
  • Aynen bir berkin Elvan ermenisi kadar anılmadılar.

1|1
    0|0
  • Parra parra parra...

0|0
    0|0
  • o akademisyenler gezide ki şerefsizler çıkıp şehitler için bir şey dedilermi

0|0
    0|0
  • Hüseyin Çelik :
    Bir iki Mehmet öldü diye yas mı ilan edelim?

0|0
    0|0
    • Yabancı devlet başkanı ölünce yas ilan ediyorlar ama

• Ben sahip cikmazsam sen sahip cikmazsan olmaz bu iş. Herseyin zamani var

• Farkındalığım var fırsat olursa da oturup izleyecek değilim elbet çaba gösteririm

Yükleniyor...