Böyle bir arkadaş grubum yok, neden?

Hep çok istedim benim kafamda bir kaç arkadaşım daha olsun beraber bir şeyler yapalım ne bileyim tatile gidelim birbirimize yatıya gidelim buluşup oyunlar oynayalım kimsenin kimseden gizlisi saklısı olmasın diye. Çevremde herkesin böyle bir grubu var. Benim yok. İnsanlarla iyi geçinirim ama neden bilmiyorum görüşelim mutlaka diyen kimse geri dönmüyor, ben hadi dedikçe de erteliyorlar sürekli. En son böyle bir arkadaş topluluğu içindeydim kızla çocuk sevgili oldular kız beni kıskanıyormuş herkesi benden uzaklaştırdı sevgilisini konuşursan seni terk ederim diye tehdit etti falan. Neden böyle oluyor bu?

0|2
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Özür dilerim ama tam bir aptal o kız

0|0
    0|0
    • Başlarda o da yüzüme gülüyordu beraber zaman da geçiriyorduk falan birden bir baktım herkes beni engellemiş en son biri böyle böyle oldu dedi anlattı o da engelledi sonra.

• Yok üzülmedim sadece bişey varsa hepiniz bana tavır almadan gelip bak bu oldu deseydiniz keşke ama keyfiniz bilir dedim o kadar.

• Süpersin sen hersey yoluna girecek sıkma canını sen iste her türlü yardimda biz bulunuruz insanlık ölmedi saygilarimla

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir arkadaş çevreni iyi oluşturamıyorsun veya senin çevrendekiler senle menfaat ilişkisi kuruyorlar sana işleri düşüyor sen o işi yapana kadar senin yanında yer alıyorlar ve sonra o iş bitiminde senin hayatından uzaklaşıp gidiyorlar bende senle aynı durumdayım herkesin öyle demişsin ya onların içine girmeden bilemezsin bazı işler vardır uzun sürede gerçekleşir menfaat ilişkilerinden dolayı bağlıdırlar ve çevreye yapmacık hareketler sergilerler ve sonra dağılırlar onların içine girmeden onların biribirlerine olan samimi mi yoksa menfaat mi bilemezsin

0|0
    0|0
  • Siz böyle anlatınca How I Met Your Mother aklıma geldi la <3

media.salon.com/.../...other-season-1-1280x960.jpg</a>

0|0
    0|0
    • En çok kıskandığım şey söyle bir arkadaş grubum olmaması gerçekten. :(

• Valla böylesi çok zor bulunur aynen

• güzel kızların ve yakışıklı erkeklerin sorunu napalım tatlım bizi böyle yaratmışlar yanlızlığa mahkumuz

0|0
    0|0
  • demekki arkadaşlarını iyi seçmiyomuşsun

0|0
    0|0
    • Kimseyi kırmaya çalışmıyorum inatlasmiyorum da ama sürekli arkada kalan ben oluyorum. Benim tanistirdigim insanlar bile beni aramadan buluşmaya başlıyor bir süre sonra.

• tmam işte dediğimi destekledin seçimlerine dikkat ediver

• Grup mu kursak yahu, düşündürdün. Durumuna üzüldüm gerçekten o kızıda sincap cehennemine göndermek lazım. .

0|0
    0|0
  • Benimde yok aynı duygular paylasiyrz

0|0
    0|0
  • Çok mu güzelsin

0|0
    0|0
    • Hayır. Aksine aralarında en çirkinlerinden biri olarak görüyorum kendimi.

• Olur böyle durumlar. Sıkma canını

Kızlar Ne Diyor 1

• çok baskın bir karakter olabilirsin

0|0
    0|0
    • Biraz erkek gibiyim herkes onu söylüyor. Sevgilimin erkek arkadaşları mesela senin de olduğun ortamda zaman geçirmek eğlenceli diğer kızlar gibi üf futbol mu of oyun mu falan yapmıyorsun dediler bir kere. Erkekler toplanıp hep beraber gece ciğerciye gittiklerinde beni çağırmaktan çekinmiyorlar mesela, diğer kızlara hiç haber bile vermiyorlar.

• Onu da yaptım inanır mısın :) Sevmeyince sevilmiyor demek ki:)

• kıskanıyolardır boşver sen erkeklerle takılmaya devam :)

Yükleniyor...